2 серпня (четвер) о 14:00 розпочнеться презентація результатів незалежного дослідження чинних народних депутатів з Одеси та нового інструменту — ЧЕСНОМЕТРА.


Також відбудеться обговорення результатів ЧЕСНОметра та якості майбутнього Парламенту за участі експертів та представників політичних партій.

Презентація відбудеться в прес-центрі «ПАРІТЕТ» за адресою: Одеса, пров. Семафорний, 4.

Презентувати результати аналізу чинних народних депутатів та ЧЕСНОМЕТРУ, відповідати на гострі запитання від журналістів та політиків будуть: Олег Рибачук (Голова "Центр UA", член координаційної ради громадського руху ЧЕСНО) та Олександр Славський (координатор громадського руху ЧЕСНО в Одесі). В рамках презентації відбудеться обговорення результатів аналізу депутатів від Одещини та якості майбутнього парламенту.

В заході візьмуть участь представники різних політичних сил, кандидати в народні депутати: Володимир Усов, Сергій Дубенко, Олексій Гончаренко, Олександр Остапенко, Сергій Братчук, Світлана Фабрикант, Костянтин Усов. Також член регіональної координаційної ради громадського руху ЧЕСНО в Одесі, голова Одеського обласного відділення Комітету Виборців України Анатолій Бойко та журналіст, член регіональної координаційної ради громадського руху ЧЕСНО в Одесі Леонід Штекеля. 

За додатковою інформацією звертайтесь до Координатора руху ЧЕСНО в Одесі: Славського Олександра (067) 175-175-0 [email protected]