29 серпня з 11:00 до 12:00 відомий правозахисник, голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини, співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров дасть відповідь на непросте запитання: "Чи може люстрація суддівського корпусу відновити правосуддя в Україні?".


Зокрема, в рамках чергової зустрічі медіа-клубу ми пропонуємо обговорити, чи може Європейський суд з прав людини сприяти встановленню правосуддя в Україні? Чи можуть рішення Європейського суду з прав людини стати початком санкцій проти України? Чи можливо встановлення правосуддя в Україні без люстрації в судах та правоохоронних органах?

Модерує зустріч Мустафа Найєм.

Онлайн-трансляцію медіа-клубу можна подивитися на сайті ЧЕСНО та сторінках медіа-партнерів клубу: BeTVКорреспонденТ.net  та Телекритика. Також слідкуйте за подією в Twitter - хештег #chesno.

Також слідкуйте за подією в Twitter - хештег #chesno.

Запрошуємо журналістів до клубної бесіди та просимо повідомити про свою присутність за телефонами: (067) 441-51-30, [email protected] - Олена Бондаренко або (067-243-63-55), [email protected] - Ольга Сушицька.

Зустріч відбудеться за адресою: вул. О.Гончара, 36 А, 2 поверх, офіс ГО «Центр UA» (мапа).