Луценко
Ірина Степанівна
БПП
70 номер у списку
Народилася 7 лютого 1966 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 70.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За інформацією видання "Українська правда", 13 вересня 2006 р., коли Луценко Юрій Віталійович обіймав посаду Міністра внутрішніх справ, його заступником Олександром Новіковим було видано розпорядження, в якому містилася вимога до працівників МВС перейти на тарифні плани ТОВ "Українські новітні телекомунікації". Як йдеться у матеріалі, в той час дружина Юрія Луценка – Луценко Ірина Степанівна – працювала фінансовим директором ТОВ "Українські новітні телекомунікації".

За даними відповіді Генерального прокурора на депутатське звернення Ірини Луценко , в Генеральної прокуратури немає матеріалів, які б свідчили про корупційні дії Ірини Луценко на посаді фінансового директора вказаного ТОВ.Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про причетність Юрія Луценка до корупційних дій, а саме до лобіювання бізнес-інтересів своєї родини з метою отримання неправомірної вигоди.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.