Васадзе
Таріел Шакрович
ПАРТІЯ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
11 номер у списку
Народився 15 жовтня 1947 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 11.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною в Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до корупційних дій, а саме до конфлікту інтересів у його законотворчій діяльності.


За час перебування у ВРУ (V-VII скликання) в якості народного депутата законотворча діяльність Таріела Шакровича Васадзе концентрувалася переважно довкола питань автомобільної промисловості та оподаткування. За час роботи ВРУ VII скликання депутат подав у співавторстві Проект Закону про державне мито (9737), а також вніс ряд правок в законопроекти щодо утилізації знятих з експлуатації транспортних засобів (0936 і 0975). В той же час п. Васадзе є власником корпорації "УкрАВТО", для якої було вигідним прийняття цих законопроектів. Таким чином, можна зробити оцінку, що пан Васадзе неодноразово ініціював законопроект на користь пов’язаної з ним юридичної особи за умов конфлікту його особистих та публічних інтересів як депутата.


Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Таріел Васадзе є фігурантом антикорупційного розслідування щодо можливого конфлікту інтересів.

Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.