Кузяра
Сергій Володимирович
ПАРТІЯ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
25 номер у списку
Народився 12 грудня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова ради директорів, ТОВ "Вугільна компанія "ПРОДАКС", безпартійний, проживає в місті Макіївка Донецької області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 25.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За інформацією Forbes.ua, Кузяра Сергій Володимирович причетний до бізнесу Олександра Януковича: наприкінці 2011 р. він нібито став одним із топ-менеджерів сина тодішнього президента. Починаючи з травня 2012 р., як повідомляють «Наші гроші», компанія «Продакс», засновником якої є пан Кузяра, починає стабільно вигравати тендери у вугільній промисловості. Закупівлі завжди проходили за однією схемою з єдиними конкурентом, у ролі якого виступала інша ймовірно наближена до Олександра Януковича фірма «Востоквуглемаш». В той же час Сергій Кузяра обіймав посаду радника міністра енергетики та вугільної промисловості, що може свідчити про його можливий вплив на результати тендерів у вугільній промисловості. За оцінкою «Наших грошей» станом на початок 2014 р. «Продакс» виграв близько 380 млн грн.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Сергій Кузяра є фігурантом антикорупційного розслідування щодо тендерних зловживань.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.