логотип

Депутати місцевих рад

Тернопільська міська рада 7-го скликання:

  • Артимович Андрій Іванович
  • Гринда Володимир Павлович
  • Поврозник Петро Іванович
  • Шоломейчук Наталія Василівна
  • Борщівська міська рада 6-го скликання:

  • Ратушняк Андрій Мирославович
  • Бучацька районна рада 6-го скликання:

  • Бабала Василь Васильович
  • Заріцька Надія Романівна
  • Гусятинська районна рада 6-го скликання:

  • Сліпець Петро Ярославович
  • Зборівська районна рада 6-го скликання:

  • Пінь Михайло Миколайович
  • Тернопільська районна рада 6-го скликання:

  • Лісовський Володимир Романович
  • Тернопільська обласна рада 6-го скликання:

  • Бабала Василь Васильович
  • Бабій Ольга Павлівна
  • Боярський Вадим Андрійович
  • Деревляний Василь Тимофійович
  • Заріцька Надія Романівна
  • Лісовський Володимир Романович
  • Мерена Ігор Семенович
  • Пінь Михайло Миколайович
  • Сліпець Петро Ярославович
  • Ференц Василь Володимирович
  • Балотування до місцевих рад

    Тернопільська обласна рада 7-го скликання:

  • Альтгайм Богдан Богданович
  • Аніловський Ігор Йосипович
  • Артимович Андрій Іванович
  • Тернопільська обласна рада 6-го скликання:

  • Бабала Василь Васильович
  • Бабій Ольга Павлівна
  • Тернопільська обласна рада 7-го скликання:

  • Барановський Володимир Валерійович
  • Батринчук Борис Леонідович
  • Бойко Володимир Богданович
  • Тернопільська обласна рада 6-го скликання:

  • Боярський Вадим Андрійович
  • Тернопільська обласна рада 7-го скликання:

  • Брусь Григорій Ярославович
  • Буднік Галина Олександрівна
  • Була Петро Володимирович
  • Бульчинська Вікторія Петрівна
  • Ганевська Оксана Дмитрівна
  • Гембатюк Андрій Ярославович
  • Тернопільська обласна рада 6-го скликання:

  • №1 Деревляний Василь Тимофійович
  • Тернопільська обласна рада 7-го скликання:

  • Дутчак Тетяна Іванівна
  • Тернопільська обласна рада 6-го скликання:

  • Заріцька Надія Романівна
  • Тернопільська обласна рада 7-го скликання:

  • Ільків Олександра Ігорівна
  • Кадубець Володимир Васильович