Нардеп Кодола пояснив, чому вивіз із села дитячий майданчик

Фото: Нардеп Кодола пояснив, чому вивіз із села дитячий майданчик

На Чернігівщині перед місцевими виборами до Носівської територіальної громади народний депутат від “Народного фронту” Олександр Кодола привіз у село Володькова Дівиця дитячий майданчик. Цей майданчик не змонтували до виборів. На другий день після виборів майданчик з села забрали. Після публікації Громадського руху ЧЕСНО прес-служба народного депутата звернулася до руху з поясненням, що нібито сталася помилка і в новому році майданчик у село привезуть і встановлять.

Прес-служба у надісланому повідомленні не заперечує того факту, що дитячий майданчик вивезли, але називає причину, мовляв, сталася помилка і замість майданчика середнього розміру до села привезли майданчик малого розміру.

 

Дійсно в селі Володькова Дівиця Носівського району майданчик було вивезено. Оскільки до села помилково було завезено комплект для малого майданчика, а за проектом мали встановлювати середній, то цей комплект і вимушені були замінити. І вже наступного року в селі буде встановлено майданчик відповідної комплектації. Про що повідомлено сільського голову, - повідомляє прес-служба народного депутата Кодоли.

 

Чому майданчик не замінили відразу прес-служба не вказує, але додає, що такі помилки траплялися.

 

Помилки при встановленні дитячих майданчиків дійсно трапляються, так, наприклад, до дитячо-юнацької спортивної школи у Носівці замість спортивного майданчика було завезено – дитячий, і його також потрібно було міняти. Тому не варто політизувати робочі моменти, як би цього комусь не хотілося, - наголошує у своєму повідомленні прес-служба нардепа.

 

Громадський рух ЧЕСНО поцікавився в голови села Миколи Павленка, якого розміру за специфікацією був привезений дитячий майданчик до села. Проте голова зізнається, що такою інформацією не володіє, оскільки не бачив документації на майданчик, і порадив звернутися до постачальника.

Постачальник товару - пані Ірина - повідомила, що займається виготовленням майданчиків і знає, якої специфікації товар було доставлено, але не встановлено у Володьковій Дівиці. При цьому відповісти на просте запитання, який саме майданчик було привезено - малий чи середній - не забажала.

 

Я работаю на заводе. Мы изготавливали… Вопрос к чему? Я понять не могу! Я не понимаю, зачем вам эта информация, если честно… Вы к чему это?.. Ой-йо-йо-йо-йой! Я вообще не понимаю, зачем это вам и с какой целью вы этим интересуетесь… Давайте я запишу ваш телефон и вам перезвонят, хорошо?, - ухилилася від відповіді постачальник, при цьому на питання, чи знає вона, які саме майданчики постачає в ті чи інші села відповіла - Конечно, знаю!

 

Прес-служба народного депутата Олександра Кодоли запевнила, що в новому році встановить у селі майданчик відповідної комплектації і додала, що встановлення майданчиків здійснюється за виділені кошти з депутатського фонду не має відношення до місцевих виборів до територіальної громади. Ймовірно, так просто співпало.

Нагадаємо, рух ЧЕСНО дослідив фінансову звітність "Народного фронту" за три квартали 2016 року і з'ясував, що партія приховала понад мільйон на джинсу. Тоді ж ЧЕСНО підловив прес-службу партії на наданні неправдивої інформації щодо розповсюдження прес-релізів.


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]