Проєкти

База даних про українських зрадників: політиків, медійників, юристів та правоохоронців. Дізнайтесь імена колаборантів і повідомляйте про факти співпраці з ворогом.

Музей створений для збереження політичної пам’яті серед громадян та можливості прослідкувати еволюцію політичної культури. Тут ви можете відвідати тематичні онлайн виставки та побачити якими меседжами політики спілкуються з виборцями.

ПолітХаб

Активний

База даних про українських політиків та партій. Тут можна дізнатись про прогульників, кнопкодавів, гречкосіїв , а також політичну біографію народних обранців.

Золото партій

Активний

Онлайн-інструмент для візуалізації фінансових звітів політичних партій. Тут можна отримати інформацію про кожен внесок на користь партій, інформацію про донора, а також про те куди політичні партії витрачають кошти.

ЧЕСНО.Бюлетень

Активний

Агрегатор інформації про кандидатів у депутати та мери міст, згрупованої у зручному форматі бюлетеня.

Чат-бот допомагає легко та оперативно відслідковувати зміни у законодавстві. Тут можна підписатись на номер законопроєкту, законодавчі ініціативи певного депутата, або ж профільного комітету, а також за ключовим словом.

Інструмент для відстеження інтерактивної мережі зв’язків народних депутатів на рівні спільно поданих законів. З допомогою дашборда можна побачити, на подачі та просуванні яких законів можуть сходитися формальні та неформальні депутатські групи.

Поправки

Активний

Інструмент дозволяє журналістам і виборцям виявити зв'язки між депутатами і групи інтересів на основі поданих поправок.

ЧЕСНО.Громади

Активний

Проект створений для моніторингу результатів роботи рад, виконання обіцянок та вирішення проблем громад.