Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Бердник Мирослава Олександрівна
Фото: Бердник Мирослава Олександрівна

Бердник Мирослава Олександрівна

Антиукраїнська публіцистка.

Рік народження: 1958

Державна зрада

Опис

Антиукраїнська публіцистка.

Поширення проросійської пропаганди, співпраця зі спецслужбами рф та виправдовування збройної агресії рф проти України..

У 2022 році поширювала дезінформацію у соцмережах. Залякувала людей територіальною обороною, поширювала російську мантру про "восемь лет", звинувачувала Україну в гуманітарній катастрофі, виправдовувала обстріли шкіл росіянами, видавала проголошення української незалежності за "трагедію", публікувала розміщення позицій українських військових, стверджувала, що президент Зеленський хоче "утащить за собой" у могилу якомога більше українців.

У 2016 році соцмережами поширилась інформація про те, що СБУ затримала Бердник, але в СБУ це заперечили. Також слідчі зазначили, що в межах відкритого кримінального провадження було проведено лише обшук у її квартирі в Запоріжжі, під час якого для потреб слідства було вилучено техніку та носії інформації.

У 2014 році спочатку заперечувала Голодомор, а потім стверджувала, що його організували українські націоналісти. Того ж року виправдовувала побиття мирних мітингувальників, відділення Криму та східно-південних областей України, також поширювала заклики до втручання росії у внутрішні справи України.

У 2013 році закликала обливати зеленкою опозиційних до влади Віктора Януковича політиків.

У 2011 році Бердник стала членом політичного клубу "Альтернатива". Метою клубу була боротьба проти розбудови "української" та "європейської" України, і як противагу цьому — пропаганда інтеграції України до проєкту "російського світу".

Того ж року назвала Дмитра Павличка, Івана Драча, Івана Дзюбу та ще близько 40 діячів культури "гівном нації" та "колишніми стукачами КДБ й заслуженими дисидентами" за їхнє звернення до Президента України з проханням заборонити запуск сталінобусів у Севастополі до річниці Жовтневого перевороту.

У 2010-2011 роках Бердник провела низку презентацій своєї книги "Пішаки у чужій грі"у Києві та інших містах України за підтримки КПУ, ГО "Антифашистський комітет України" та "Россотрудничество".

У 2010 році Бердник отримала від КПУ започатковану цією партією премію імені Ярослава Галана за "створення циклу публіцистичних статей та книги "Пешки в чужой игре", в яких викривається антинародна сутність українського буржуазного націоналізму"

Того ж року брала участь у міжнародній конференції "Світ без нацизму — глобальне завдання всього людства", яка проходила в Раді Федерації парламенту росії.

У 2004 році вступила до Партії регіонів. Публікувалася переважно в газеті "2000".

Біолог-ботанік за освітою. Працювала в науково-дослідних закладах біологічного профілю на посаді інженера.

Народилась 11 жовтня 1958 року.