Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Бердник Мирослава Олександрівна
Фото: Бердник Мирослава Олександрівна

Бердник Мирослава Олександрівна

Антиукраїнська публіцистка.

Рік народження: 1958

Фігурантка Реєстру зрадників

  • ФАР
    Поширення проросійської пропаганди, співпраця зі спецслужбами рф та виправдовування збройної агресії рф проти України..

Опис

Антиукраїнська публіцистка.

Поширення проросійської пропаганди, співпраця зі спецслужбами рф та виправдовування збройної агресії рф проти України..

У 2022 році поширювала дезінформацію у соцмережах. Залякувала людей територіальною обороною, поширювала російську мантру про "восемь лет", звинувачувала Україну в гуманітарній катастрофі, виправдовувала обстріли шкіл росіянами, видавала проголошення української незалежності за "трагедію", публікувала розміщення позицій українських військових, стверджувала, що президент Зеленський хоче "утащить за собой" у могилу якомога більше українців.

У 2016 році соцмережами поширилась інформація про те, що СБУ затримала Бердник, але в СБУ це заперечили. Також слідчі зазначили, що в межах відкритого кримінального провадження було проведено лише обшук у її квартирі в Запоріжжі, під час якого для потреб слідства було вилучено техніку та носії інформації.

У 2014 році спочатку заперечувала Голодомор, а потім стверджувала, що його організували українські націоналісти. Того ж року виправдовувала побиття мирних мітингувальників, відділення Криму та східно-південних областей України, також поширювала заклики до втручання росії у внутрішні справи України.

У 2013 році закликала обливати зеленкою опозиційних до влади Віктора Януковича політиків.

У 2011 році Бердник стала членом політичного клубу "Альтернатива". Метою клубу була боротьба проти розбудови "української" та "європейської" України, і як противагу цьому — пропаганда інтеграції України до проєкту "російського світу".

Того ж року назвала Дмитра Павличка, Івана Драча, Івана Дзюбу та ще близько 40 діячів культури "гівном нації" та "колишніми стукачами КДБ й заслуженими дисидентами" за їхнє звернення до Президента України з проханням заборонити запуск сталінобусів у Севастополі до річниці Жовтневого перевороту.

У 2010-2011 роках Бердник провела низку презентацій своєї книги "Пішаки у чужій грі"у Києві та інших містах України за підтримки КПУ, ГО "Антифашистський комітет України" та "Россотрудничество".

У 2010 році Бердник отримала від КПУ започатковану цією партією премію імені Ярослава Галана за "створення циклу публіцистичних статей та книги "Пешки в чужой игре", в яких викривається антинародна сутність українського буржуазного націоналізму"

Того ж року брала участь у міжнародній конференції "Світ без нацизму — глобальне завдання всього людства", яка проходила в Раді Федерації парламенту росії.

У 2004 році вступила до Партії регіонів. Публікувалася переважно в газеті "2000".

Біолог-ботанік за освітою. Працювала в науково-дослідних закладах біологічного профілю на посаді інженера.

Народилась 11 жовтня 1958 року.