Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Наумов Андрій Олегович
Фото: Наумов Андрій Олегович

Наумов Андрій Олегович

Голова управління внутрішньої безпеки СБУ

Рік народження: 1982

Фігурант Реєстру зрадників

  • ФАР
    Президент України Володимир Зеленський позбавив Андрія Наумова звання генерала за зраду. Наголосив, що такі “антигерої” порушують присягу і додав, що йому нема коли займатися всіма зрадниками.

Опис

У 2023 році вищий суд сербського міста Ниш засудив  Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. 

У жовтні 2022 року ДБР повідомило Наумову про підозру у шахрайстві та завданні збитків державі у розмірі понад 3,2 млн гривень.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. При цьому ДБР також готує документи на екстрадицію втікача.

30 серпня 2022 року стало відомо, що Наумов може отримати притулок у рф та стати учасником  псевдосуду над президентом Зеленським у росії.

7 червня 2022 року Наумов був затриманий на прикордонному переході на півдні Сербії за підозрою у відмиванні грошей. 

23 лютого 2022 року Наумов втік з України. Нині його діяльність розслідують правоохоронці за статтею "державна зрада". Джерела ЗМІ в українських спецслужбах вважають, що Наумов міг передати російським спецслужбам відомості, що дозволили російській армії швидко захопити територію зони відчуження ЧАЕС.

У 2022 році президент України Володимир Зеленський позбавив Андрія Наумова звання генерала за зраду. Наголосив, що такі “антигерої” порушують присягу і додав, що йому нема коли займатися всіма зрадниками.

У 2020 році журналістське розслідування довело, що Наумов записав майно на родичів.

Після 2019 році Наумов прийшов на роботу до СБУ. Працював начальником головного управління внутрішньої безпеки. Точної дати прийому на роботу немає, оскільки дані засекречені.

До того, як потрапити до СБУ, Наумов 12 років пропрацював у Генпрокуратурі, а перед тим два роки працював у Держагентстві з управління зоною відчуження.

ДБР веде кримінальну справу щодо зловживань на цьому підприємстві. Як повідомляють ЗМІ, у цій справі фігурує і прізвище Наумова.Більш детальної інформації щодо Наумова журналістам отримати не вдалося.