Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Гецко Петро Іванович
Фото: Гецко Петро Іванович

Гецко Петро Іванович

Проросійський блогер та активіст

Рік народження: 1965

Державна зрада

Опис

Проросійський блогер та активіст

У 2023 році суд визнав Петра Гецка винним у посяганні на територіальну цілісність та державну зраду. З урахуванням попереднього вироку остаточний термін ув'язнення для Гецка— 20 років.

27 квітня 2021 року Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним Петра Гецка, який закликав до відокремлення Закарпатської області від України, у державній зраді, зазіханні на територіальну цілісність України та діях, спрямованих на насильницьке захоплення державної влади. Сепаратиста заочно засудили до 12 років ув'язнення. Наразі зловмисника оголошено у міждержавний розшук. Відомо, що Гецко ховається у росії.

На початку 2014 року Гецко через соціальну мережу "Livejournal" звернувся від імені русинів Закарпаття до президента росії володимира путіна з проханням здійснити миротворчу операцію, відновити та визнати державність "Республіки Підкарпатська Русь".

Крім цього, обвинувачений неодноразово бував у росії, де давав інтерв’ю місцевим ЗМІ, закликаючи до зміни меж території і державного кордону України.

Перебуваючи в рф, чоловік розробив документи, в яких виклав кроки з підготовки силового захоплення влади на Закарпатті. Також він розробив схему залякування представників влади, захоплення адміністративних будівель та комунікацій в Мукачеві, Ужгороді та Хусті.

Фігурант бази "Миротворець".

Народився 1 січня 1965 року в Ужгороді.