Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Долгов Костянтин Геннадійович
Фото: Долгов Костянтин Геннадійович

Долгов Костянтин Геннадійович

Проросійський пропагандист.

Рік народження: 1979

Державна зрада

  • ФАР
    Виправдовування агресії росії і факту тимчасової окупації частини території України. Учасник російської інформаційної спецоперації проти України. Добровільне зайняття посади у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території.

Опис

Сепаратист, проросійський пропагандист

Виправдовування агресії росії і факту тимчасової окупації частини території України. Учасник російської інформаційної спецоперації проти України.

Добровільне зайняття посади у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території.

Не визнає державу Україна (пише в лапках), підтримує війну росії проти України, захоплені території України називає "звільненими". 

Був "представником МЗС ДНР". В 2017 році виїхав з Донецька в росію.

Був головним редактором проросійського пропагандистського інтернет-видання "Глагол", який припинив існування в 2016 році. Регулярно брав участь у телевізійних програмах російського телебачення, на яких обстоює позицію самопроголошеної Новоросії.

24 травня 2014 року в Донецьку його обрали співголовою громадсько-політичного руху "Народний фронт Новоросії".

Брав участь у роботі Комітету соціальної підтримки мешканцям Новоросії при Раді Федерації РФ.

У 2013-2014 роках був одним із лідерів "Антимайдану" у Харкові. 

У квітні 2014 року був заарештований українськими силовиками та поміщений у СІЗО Харкова. Його підозрювали у здійсненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України – "умисне знищення або пошкодження чужого майна, яке завдало шкоди у великих розмірах, вчинене шляхом підпалу, вибуху або іншим загальнонебезпечним способом, або завдало майнових збитків в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки". У травні було відпущено під заставу у 365 тисяч гривень. Заставу за нього вніс інших державний зрадник Олег Царьов. Після спроб повторного арешту залишив Україну.

З 2001 року Костянтин Долгов працює у засобах масової інформації, з 2006 року – у політичних PR-агентствах. Працював як політтехнолог команді Євгена Кушнарьова. У 2006 році заснував власне PR-агентство "Афіна", у 2012 році – інтернет-видання "Глагол".

Після закінчення школи вступив до Харківського національного університету радіоелектроніки, який закінчив у 2001 році за спеціальністю "інформаційні керуючі системи та технології".

Народився 18 жовтня 1979 року у місті Донецьку. У старших класах навчався у школі № 48 м. Донецька.