Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Гуменюк Тамара Петрівна

Гуменюк Тамара Петрівна

Проросійська пропагандистка, колишня головна редакторка газети "2000"

Державна зрада

Опис

Проросійська пропагандистка, колишня головна редакторка газети "2000"

Розповсюдження антиукраїнської пропаганди, виправдовування збройної агресії рф. Бере участь у інформаційних спецопераціях країни-агресора проти України.

Гуменюк була задіяна у російській спецоперації, брала участь у вербуванні патріоток з України. Суть спецоперації полягала в написанні звернення до президентів України, Росії та США про "мир на Донбасі". Під виглядом миротворчих ініціатив "активістки" розповіли про "державний переворот", "громадянську війну" і "самостійні республіки".

Була головною редакторкою газети "2000", яка виходила з 1999 року до 2014 року. Газета відома своєю українофобською редакторською політикою та тим, що в ній часто публікувалися найбільш одіозні сучасні українофоби України. В своїх публікаціях "2000" поширювало міфи про росію як "надійного і рівного Україні партнера", продукувало міфи про Україну та євроатлантичну інтеграцію України негативного характеру. Також Гуменюк публікувала матеріали проти "помаранчевих" політиків, а в останні місяці виступала з антимайданівською позицією.

У 2014 році, редакція опублікувала заяву про закриття проєкту, в якій заявили, що в цьому винна нова влада і це початок знищення незалежної преси.

Директорка ТОВ "Інформаційна медіа корпорація", ТОВ "Видавництво "Довіра", ПП "Газетний комплекс "Інтернет Медіа".