SERVICES

Чи стануть нардепи на захист Конституції?

2016-05-20

Щоб зрушити з місця проблему відсутності санкцій за кнопкодавство, активісти Руху ЧЕСНО вирішили заручитися підтримкою самих народних обранців і вже назбирали 165 підписів нардепів за законопроект №1895. ЧЕСНО запитав, що народні обранці думають про санкції за кнопкодавство.

ANALYTICS

Оксана Романишин

Декларації депутатів Львова: грошовиті та нужденні

Представник БПП ”Солідарність" Остап Доскіч задекларував майже 28 мільйонів доходу. Безробітний депутат-студент Віталій Свіщов вклав у банк понад мільйон гривень. Більшість депутатів з фракції “УКРОП” поповнила лави депутатів-злиднів і живе за межею бідності. Представник “Самопомочі” Ігор Корончевський – найзлиденніший: за 2015 рік він не заробив ні копійки.

2016-05-11
Сергій Андрушко

Депутати бояться власного голосу. Ось чому

Бюджетний комітет відхилив ідею розміщувати аудіозапис своїх засідань. Чому? Можна дізнатись з дискусії про це всередині комітету. Більшість – проти аудіо запису. Вважають, що і стенограм для їхніх виборців – достатньо. Дивна річ, публічні особи, яких обрали громадяни для втілення їхніх передвиборчих обіцянок, проти того, щоб їхні голоси були почуті цими громадянами.

2016-05-06
Ірина Федорів

Декларації депутатів Солом’янки: як живеться мільйонерам-забудовникам

Представник “Єдності” Роман Ярошенко увійшов до топ-5 найбагатших. Депутат від “Солідраності” Вячеслав Непоп другий рік поспіль входить до рейтингу політиків Київради з найбільшою площею нерухомості, а його однопартієць Олег Костюшко — до топ-5 лендлордів. Микола Негрич з “Солідарності” другий рік поспіль приховує свою декларацію.

2016-05-05
Олена Жежера

Декларації депутатів Оболоні: мільйонери, безхатченки та негрошовитий партнер Тигипка

Найбагатші на Оболоні депутати від "Батьківщини". Ольга Веремеєнко посіла 2 місце за рівнем доходів з-поміж усіх депутатів Київради. Володимир Старовойт задекларував найбільше нерухомості. Ганні Свириденко подарували 2,3 мільйони гривень. Двоє депутатів від Оболонського району “батьківщинівка” Марина Кочур та Наталія Приходько “Солідарність” опинилася за межею бідності.

2016-04-29

NEWS