Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 14 липня 1957 року в с. Березівка Климівського району Брянської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Дергачі Харківської області, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 11 лютого 2015 - 6 березня 2015 Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 23 лютого 2014 - 27 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 23 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" з 17 червня 2015 - ...
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Воля народу" 27 листопада 2014 - 11 лютого 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Суверенна європейська Україна" 27 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань економічної політики

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Аверʼянова Валентина Іванівна
  • Алєксєєнко Олександр Васильович
  • Бадалов Хазар Мехралі огли
  • Білоус Ольга Миколаївна
  • Вараниця Сергій Миколайович
  • Волкова Юлія Петрівна
  • Герасимчук Олександр Іванович
  • Гільова Лариса Василівна
  • Господарчук Михайло Станіславович
  • Казаков Олег Євгенович
  • Ковтун Олександр Михайлович
  • Колесникова Дарина Сергіївна
  • Луханін Анатолій Миколайович
  • Праско Валерія Дмитрівна
  • Провоторов Анатолій Миколайович
  • Стасєв Сергій Юрійович
  • Тітов Дмитро Миколайович
  • Токарев Олександр Борисович
  • Удянський Юрій Володимирович
  • Цупило Олександр Анатолійович
  • Червоний Анатолій Сергійович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Бровкіна Ілона Валеріївна
  • Кварацхелія Ліа Тенгізівна
  • Колесникова Дарина Сергіївна
  • Пилипенко Лариса Володимирівна
  • Погодіна Валерія Петрівна
  • Уліцький Андрій Григорович

Приймальні Приймальні