Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 28 квiтня 1956 року в селі Слобода Романівська Новоград-Волинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, член Народної Партії, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 лютого 2014 Позафракційні

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Воля народу" з 27 листопада 2014 - ...
  • Верховна Рада 7
  • Група "Суверенна європейська Україна" 27 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань науки і освіти

Посади Посади

  • 9 грудня 2008 - 12 грудня 2012 Голова Верховної Ради
  • 28 травня 2002 - 25 травня 2006 Голова Верховної Ради

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Євтух Володимир Петрович
  • Ількович Вікторія Леонідівна
  • Коптюх Ольга Анатоліївна
  • Остапчук Олександр Леонідович

На громадських засадах

Приймальні Приймальні

Архів політичної агітації Архів політичної агітації