Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Кот Юрій Володимирович
Фото: Кот Юрій Володимирович

Кот Юрій Володимирович

Проросійський пропагандист

Державна зрада

Опис

Проросійський пропагандист. В.о. декана факультету медіакомунікацій та аудіовізуальних мистецтв в Московському держінституті культури, викладач кафедри журналістики.

Сепаратизм. Виступає за анексію України росією. Підтримує агресора у війні проти України. 

Здійснює інформаційну діяльність в інтересах держави-агресора. Зокрема, регулярно виступає на російських пропагандистських каналах, підтримує та ретранслює тези Кремля. Веде свій антиукраїнський Youtube-канал.

До Революції Гідності проживав та працював в Україні. Був шоуменом, актором, телеведучим, кінорежисером, сценаристом, засновником Арт Холдингу "Все для тебе".

У жовтні 2022 року почали судити Аллу Душкіну за підозрою у держзраді, в ході рослідування стало відомо, що  після 24 лютого 2022 року Душкіна, перебуваючи на Київщині, листувалася в телеграмі з Юрієм Котом та передавала йому інформацію військового характеру. 

Наприклад, писала про наявність постів ЗСУ, кількість особового складу та військової техніки на головних дорогах до Києва, про тривалість коменданської години, організацію роботи патрулів тероборони.

5 серпня 2022 року СБУ повідомила про підозру у держзраді колишньому українському телеведучому Юрію Коту. За даними слідства, ведучий у своїх виступах підтримує політику рф та поширює пропаганду на сторінках у соціальних мережах.

Наприкінці квітня 2018 року стало відомо про створення Юрієм Котом руху “Парус”. Надалі був речником Всесвітнього російського народного собору.

3 серпня 2015 року разом із колишнім прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, іншими державними зрадниками, колишніми народними депутатами Верховної Ради Володимиром Олійником та Ігорем Марковим створив “Комітет Порятунку України”. 

У 2014 році покинув Україну та приєднався до запущеного російським державним інформаційним агентством “Росія сьогодні” інтернет-проекту “Україна.ру”, де став випусковим редактором.

У 2013 році був оратором Антимайдану, який підтримував президента-втікача Віктора Януковича.

Народився 23 січня 1976 року у Житомирі.