Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Душкіна Алла Миколаївна
Фото: Душкіна Алла

Душкіна Алла Миколаївна

Рік народження: 1976

Державна зрада

Опис політика

Колишня директорка київського Печерського ліцею № 75, яка раніше мала прізвище Ратушна, балотувалася від партій За майбутнє та Наш край до Київради.

Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту.

У липні 2022 року суд випустив під заставу у 500 тисяч гривень Аллу Душкіну, яку звинувачують зокрема у тому, що вона здавала позиції ЗСУ, а за це їй пообіцяли посаду міністра освіти при окупаційній владі. На перше судове засідання підозрювана не з'явилася і його перенесли на кінець серпня. Директорці школи загрожує ув'язнення від 15 років до довічного. Душкіна отрмала підозру у державній зраді 1 липня.

Як повідомив Офіс Генпрокурора, розслідування встановило, що обвинувачена, яка до початку військової агресії рф проти України працювала директоркою однієї з приватних столичних шкіл, мала проросійські погляди та підтримувала окупацію частини нашої держави.

Вона співпрацювала з представником РФ, який брав участь у проведенні інформаційних акцій проти України та мав зв’язки зі спецслужбами країни-агресора.

Жінка передавала йому інформацію щодо місцезнаходження ЗСУ та тероборони, а також стосовно державних, політичних і культурних діячів України, які виступають проти російської агресії. 

У 2021 році Душкіна, яка на той момент працювала у приватному закладі смт Коцюбинське "Білченя", вивела дітей цього закладу, щоб записати відеопривітання для селищного голови Сергія Даніша (Слуга народу). Мешканці селища зазначили, що це є порушенням прав дітей, чиї батьки на це не давали згоди.

У 2020 році балотувалася до Київської міської ради 9-го скликання від політичної партії За майбутнє, яка не подолала 5% бар’єр і не пройшла у раду столиці.

Цього ж року Душкіна була в.о. директора Печерській гімназії №75. І коли призначили нову директорку гімназії, виник серйозний конфлікт. Як повідомляють ЗМІ, Душкіна, яка тоді носила прізвище Ратушна, "змагалася за посаду директора школи з погрозами, виламуванням замків і зникненням важливих документів". Освітній омбудсмен зазначив, що така ситуація є неприйнятною, через такі дії виникла серйозна загроза для виготовлення свідоцтв старших класів, які мали їх отримати за кілька днів із підписом легітимної директорки.

У ситуацію втрутилися освітній омбудсмен і спеціальна комісія при мерії Києва, після чого крісло керівника школи посіла законна директорка.

У 2019 році під час президентських виборів очолювала одну з ОВК у м. Києві (округ № 223, Шевченківський район). Була подана як представниця кандидата Володимира Зеленського.

Цього ж року під час парламентських виборів входила до членів однієї зі столичних ТВК (округ №222, Солом’янський район) від партії "Єдина родина", яка, ймовірно, виконувала технічну функцію на виборах. 

У 2015 році балотувалася від Нашого краю до Київської міської ради. Партія не подолала прохідний бар’єр. На момент балотування була очільницею управління освіти Печерської РДА. На цій посаді працювала кілька років.

У 2014 році балотувалась до Київської міської ради по Дарницького району від Демократичної партії України.

Народилася 6 березня 1976 року у Києві.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу