Партія позиціонує себе як "третю силу": не підтримує ні владу, ні опозицію. Лейтмотивом програми партії є розвиток окремих регіонів, про загальнонаціональні питання не сказано нічого. У половині областей партія входить до чільної п'ятірки за кількістю депутатів обласних, районних та міських рад.
Вістря критики, як правило, зосереджене на уряді та мало стосується президента. Програма партії повністю присвячена "місцевим" темам: самоврядуванню та децентралізації, модернізації ЖКГ, тарифам та енергоефективності, муніципальній безпеці. Із національних тем фігурують боротьба з корупцією, медицина та освіта. Зовнішня політика та війна на Донбасі в програмі не згадані — йдеться хіба що про допомогу переселенцям та учасникам АТО.
До місцевих виборів 2020 партія висунула Сергія Шахова як кандидата на посаду Київського міського голови. Також партія подала список із 120 кандидатів до Київради, але відповідно до соцопитувань займає досить низьку позицію у рейтингу партій, що балотуються у столиці.
На виборах до Верховної Ради у 2019 році частка виборців, які планували підтримати партію, ледь досягала піввідсотка відповідно до опитувань. Ймовірно саме тому партія не кандидувала списки кандидатів взагалі, а по мажоритарним округам було лише чотири її представники.
На місцевих виборах 2015 року партія посіла 4 місце, поступившись БПП, "Батьківщині" та "Опоблоку". Тоді очільники "Нашого краю" обрали імідж партії мерів та "міцних господарників".
За даними Інституту масової інформації, "Наш край" був серед партій-лідерів за кількістю "джинси" перед місцевими виборами 2015 року, насамперед у місцевих ЗМІ сходу України.
Особливістю партії є відсутність яскраво вираженого лідера, з яким би партія чітко асоціювалася. Серед найбільш упізнаваних облич партії — колишні та чинні мери міст України, а також кілька нардепів: Антон Кіссе, Олександр Фельдман, Сергій Шахов та Олег Недава. Вони представляють округи відповідно Одеської, Харківської, Луганської та Донецької областей.
Перебуваючи у фракції "регіоналів", і Кіссе, і Фельдман підтримали закони 16 січня. Це саме стосується й чотирьох інших членів політради або очільників регіональних осередків партії — Сергія Кальцева, Володимира Макеєнка, Володимира Сальдо та Андрія Табалова.
Серед помітних членів партії - екс-мер Кам'янця-Подільського і колишній перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, голова КМДА під час завершального етапу Майдану Володимир Макеєнко, колишній мер Маріуполя Юрій Хотлубей і екс-мер Херсона — Володимир Сальдо, чинний мер Бердянська Володимир Чепурний і міський голова Борисполя — Анатолій Федорчук.
Лідерів "Нашого краю" поєднує те, що вони мають бізнес-інтереси у своїх регіонах, зав'язані саме на відповідне місто чи область. Депутати від партії займаються "гречкосійством".
У 2014 році маловідому "Блокову партію" перейменовано на "Наш край". Певний час адреса партії збігалася з адресою приймальні депутата з Одещини Антона Кіссе.
Фінанси партії.
Рух ЧЕСНО дослідив, що сторінки Фейсбук, які просувають партію, за рекламу заплатили загалом 12,5 тисяч доларів: з офіційної сторінки – 11,3 тисячі, решту – зі сторінок нардепа Сергія Шахова, “НАШ КРАЙ Чернігівщина” та “НАШ КРАЙ Черкащина”.
Партія часто подає порожні звіти, зокрема волинський осередок партії та одеський осередок. Харківський осередок отримав 2 мільйони надходжень від фірм-клонів зі схожими назвами, аналогічними видами діяльності, часто тим самим контактним номером телефону та однаковими засновниками. Також у 2018-2019 роках дві бухгалтерки партії профінансували запорізький осередок "Нашого краю" загалом на 1 мільйон 220 тис. гривень.