Опис політика

Міжнародний Республіканський Інститут включив у перелік потенційних кандидатів.

Народний депутат України 8 скликання, обраний 17.07.2016 року за мажоритарним округом №114 (Луганська область) від партії “Наш Край”, є членом політради партії, був її співголовою. Входить до депутатської групи “Воля Народу” у Верховній Раді, до 2017 року був позафракційним.

З 2015 до 2016 року був депутатом Сєвєродонецької міської ради, обраний першим кандидатом від “Нашого Краю”.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради як самовисуванець за 106 мажоритарним округом, у 2012 році - за 107-м, також як самовисуванець. У 2012 році очолював неформальне об’єднання кандидатів-мажоритарників Луганської та Донецької областей, відоме під назвою “Команда Шахова”.

Наприкінці 2013 року на довиборах був обраний депутатом Стаханівської міської ради від Партії українського народу за мажоритарним округом.

Із грудня 2010 до 2011 року - член виконавчого комітету Стаханівської міської ради.

Із  березня 2006 до жовтня 2010 року - депутат Луганської обласної ради, у 6 скликанні Верховної Ради був помічником на громадських засадах депутата від “Партії регіонів” Віктора Бондаренка. Працював на керівних посадах у різних комерційних та юридичних підприємствах, є директором ТОВ “Шахов Сергій Володимирович”.

Закінчив ПТУ №21 м.Брянка за фахом “повар-кондитер”, факультет правознавства в Університеті “КРОК” та НЮУ ім. Я. Мудрого (диплом магістра), здобув фах бакалавра богослов’я в Богословському університеті ім. Архістратига Михаїла та магістра державного управління в ХРІДУ НАДУ при Президентові України.

Засновник і голова ВГО “Народна довіра” та БО “Благодійний фонд Сергія Шахова”, що займаються благодійною діяльністю, також очолював стаханівську міську громадську організацію “Добродій”.

19 разів кнопкодавив у Верховній Раді. Був фігурантом антикорупційного розслідування щодо забудови заповідної зони у центрі Києва. У 2012, 2015 та 2016 роках ймовірно здійснював підкуп виборців, у 2016 році - збір персональних даних виборців та масове висування технічних кандидатів.

Також, журналісти звинувачували Шахова в інших численних порушеннях виборчого законодавства. У 2013 році був оголошений МВС України у розшук в рамках відразу кількох кримінальних проваджень.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 6 вересня 2016 - 7 лютого 2017 Позафракційні

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Воля народу" з 7 лютого 2017 - ...

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Посади Посади

  • Член виконавчого комітету Кадіївської міської ради

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Помічники Помічники

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

Статуси помічника