Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шахов Сергій

Шахов Сергій Володимирович

Верховна Рада 9, САМОВИСУВАННЯ, №1 у списку, Член Політичної Ради Партії НАШ КРАЙ

Характеристики політика

  • ФАРи: 4
  • Кнопкодавство: 20
  • Прогульництво
  • Гречкосійство

Опис політика

Народний депутат Верховної Ради 8 та 9 скликання.

У вересні 2020 року Шахов заявив, що балотуватиметься на посаду мера Києва від очолюваної ним партії "Наш край".

Навесні 2020 року був першим українським депутатом, який офіційно підтвердив, що захворів на COVID-19.

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як самовисуванець та член партії "Наш Край" за 114 округом (Луганська область). З 6 грудня 2019 року - член депутатської групи "Довіра", до того - позафракційний. Член Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Прогульник засідань Верховної Ради 8 скликання. 19 разів кнопкодавив у Верховній Раді.

Народний депутат України 8 скликання, обраний 17 липня 2016 року за мажоритарним округом №114 (Луганська область) від партії “Наш Край”, є членом Політради партії, був її співголовою. Входить до депутатської групи “Воля Народу” у Верховній Раді, до 2017 року був позафракційним.

Був фігурантом антикорупційного розслідування щодо забудови заповідної зони у центрі Києва. У 2012, 2015 та 2016 роках ймовірно здійснював підкуп виборців, у 2016 році - збір персональних даних виборців та масове висування технічних кандидатів.

Також, журналісти звинувачували Шахова в інших численних порушеннях виборчого законодавства.

З 2015 до 2016 року був депутатом Сєвєродонецької міської ради, обраний першим кандидатом від “Нашого Краю”.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради як самовисуванець за 106 мажоритарним округом, у 2012 році - за 107-м, також як самовисуванець. Не був обраний нардепом. У 2012 році очолював неформальне об’єднання кандидатів-мажоритарників Луганської та Донецької областей, відоме під назвою “Команда Шахова”.

У 2013 році був оголошений МВС України у розшук в рамках відразу кількох кримінальних проваджень.

Наприкінці 2013 року на довиборах був обраний депутатом Стаханівської міської ради від Партії українського народу за мажоритарним округом.

Із грудня 2010 до 2011 року - член виконавчого комітету Стаханівської міської ради.

Із  березня 2006 до жовтня 2010 року - депутат Луганської обласної ради.

Є директором ТОВ “Шахов Сергій Володимирович”.

Засновник і голова ВГО “Народна довіра”, БО “Благодійний фонд Сергія Шахова” та інших організацій.

Закінчив ПТУ №21 м.Брянка за фахом “кухар-кондитер”, факультет правознавства в Університеті “КРОК” та НЮУ ім. Я. Мудрого (диплом магістра), здобув фах бакалавра богослов’я в Богословському університеті ім. Архістратига Михаїла та магістра державного управління в ХРІДУ НАДУ при Президентові України.

Балотування

  • 2020
    список №1
    Київська міська рада 9-го скликання: НАШ КРАЙ
    Даних немає
  • 2020
    округ
    Київська міська рада 9-го скликання: НАШ КРАЙ. Округ 1, Київська область
    Даних немає
  • 2020
    Київська міська рада - голова, 2020: НАШ КРАЙ
    Даних немає
  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ. Округ 114, Луганська область
    Обрано
  • 2016
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання, проміжні: НАШ КРАЙ. Округ 114, Луганська область
    Обрано
  • 2015
    список №1
    Сєвєродонецька міська рада 7-го скликання: НАШ КРАЙ
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ. Округ 106
    Не обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: САМОВИСУВАННЯ. Округ 107, Луганська область
    Не обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Кадіївська міська рада 6-го скликання: Партія українського народу
    Обрано
  • 2006
    Луганська обласна рада 5-го скликання
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 5 грудня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 6 вересня 2016 — 7 лютого 2017
    Позафракційні

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 6 грудня 2019 — ...
    Група "Довіра"
  • Верховна Рада 8
  • 7 лютого 2017 — 29 серпня 2019
    Група "Воля народу"

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Кнопкодавство

Дивитись усі 20
20 грудня 2018
Законопроект 3157
19 квітня 2018
Законопроект 2411
19 квітня 2018
Законопроект 7511
5 квітня 2018
Законопроект 7550
5 квітня 2018
Законопроект 6256
5 квітня 2018
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 67,0%
прогули 33,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Робота помічником для:

Верховна Рада 6, На громадських засадах

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії НАШ КРАЙ

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Народний депутат Шахов орендував приміщення у міськраді Северодонецька за 1 грн, що суперечить законодавству

  • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання
  • надання преференцій при виконанні службових обовʼязків владні зловживання

Думчев і Шахов забудовують заповідник у центрі Києва

  • нецільове використання земельних ресурсів махінації з природними ресурсами

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу