Фото: Кіссе Антон

Кіссе Антон Іванович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 142 округом (Одеська область). Член депутатської групи "За майбутнє". Член Комітету з питань бюджету.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №142 (Одеська область) як безпартійний самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. Член депутатської групи “Партія “Відродження”.

У 2015 році балотувався до Одеської обласної та міської рад від партії “Наш Край” як перший кандидат. У 2012 році обраний народним депутатом 7 скликання за округом № 142 як безпартійний самовисуванець, член фракції Партії регіонів. У липні 2014 року вийшов з фракції Партії регіонів. З 2014 року - голова політичної партії “Наш край”, з 2015 року – її співголова.

У 2010 році був обраний депутатом Одеської обласної ради від Партії регіонів за 27 мажоритарним округом (Болградський район). Був членом партії. У 2007-2010 роках також був депутатом Одеської обласної ради. У 2006 році балотувався до Верховної Ради та Одеської міської ради від партії “Відродження”.

У 2004 році на проміжних виборах був обраний народним депутатом 4 скликання як безпартійний самовисуванець за округом №136 (м.Одеса). У Верховній Раді був керівником фракції партії “Відродження”.

У 2002 році балотувався до Верховної Ради за округом № 141 як безпартійний самовисуванець. Того ж року був обраний депутатом Одеської міської ради, висунутий трудовим колективом. У 1998 році обраний депутатом Одеської міської ради як самовисуванець. У 1990-1998 роках двічі був депутатом Одеської обласної ради.

З 2007 року - професор кафедри політичних наук Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, доцент кафедри теорії і історії держави та права Одеського національного морського університету. У 2003-2004 роках був заступником голови Одеської ОДА.

З 1998 до 2002 року - голова Іллічівської районної у місті Одесі адміністрації. З 1994 до 1996 року - заступник голови виконкому Іллічівського району міста Одеси. З 1986 до 1994 року був головою комітетів зі спорту і справ молоді Іллічівського району Одеси. До того працював педагогом-організатором ЖЕУ №74 Іллічівського району Одеси та трактористом у радгоспі.

Президент Асоціації болгар України, Асоціації спортивної боротьби Одеської області, заступник голови Ради національних товариств при Президентові України.

Закінчив Південноукраїнський національний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського за спеціальністю “викладач фізичного виховання”, ОНУ ім.І.І.Мечникова за фахом “правознавство” та Одеську державну юридичну академію (державне управління). Доктор політичних наук, кандидат педагогічних наук.

Кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Фігурант двох антикорупційних розслідувань щодо податкових та владних зловживань


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 4 липня 2014 - 27 листопада 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 4 липня 2014 Партія регіонів
  • Верховна Рада 4
  • 23 грудня 2005 - 25 травня 2006 ВІДРОДЖЕННЯ
  • 27 листопада 2004 - 21 жовтня 2005 Позафракційні
  • 25 червня 2004 - 27 листопада 2004 Соціал-демократична партія України (об'єднана)

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • Група "За майбутнє" з 29 серпня 2019 - ...
  • Група "За майбутнє" з 29 серпня 2019 - ...
  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" 17 червня 2015 - 29 серпня 2019
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015
  • Верховна Рада 4
  • Група "Відродження" 21 грудня 2005 - 23 грудня 2005
  • Група "Довіра народу" 21 жовтня 2005 - 21 грудня 2005

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань європейської інтеграції
  • Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації
  • Верховна Рада 4
  • 22 червня 2004 - 25 травня 2006 Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань бюджету

Посади Посади

  • Голова Іллічівської районної у місті Одесі адміністрації
  • Заступник голови виконавчого комітету Іллічівського району міста Одеси
  • Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Народний депутат Кіссе не декларує кошти, отримані як компенсація за оренду житла

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Компенсують і не комплексують: які депутати отримують кошти з бюджету України

  • владні зловживання: використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Фуклєв Петро Ілліч

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Докова Лариса Дмитрівна
  • Завальна Олена Володимирівна
  • Іожица Вікторія Георгіївна
  • Кіссе Олена Володимирівна
  • Саламаха Тимур Васильович
  • Толстих Юлія Олександрівна