Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Жарких Денис Юрійович
Фото: Жарких Денис Юрійович

Жарких Денис Юрійович

Політтехнолог та прокремлівський пропагандист.

Рік народження: 1967

Фігурант Реєстру зрадників

Опис

Політтехнолог та прокремлівський пропагандист.

Здійснення інформаційної діяльності в інтересах держави-агресора.

У 2023 році за інформацією проєкту "Схеми" Денис Жарких увійшов до руху Медведчука "Другая Украина". Він зазначав, що неважливо, хто розпочав війну, головне – зупинити її за будь-яку ціну.

У 2022 році Жарких перетнув україно-словацький кордон.

У 2020 році Денис Жарких писав про те, що Україна “відстрілює російськомовних” на Донбасі, фактично ретранслюючи тези пропаганди Кремля. Поширював фейки про "колонізацію" Донбасу та потребу рятувати "русскоязычную Украину"

Був ведучим програми "По суті" на підконтрольному Медведчуку телеканалі “112”, в якій, за даними видання "Детектор медіа", часто в позитивному аспекті цитувався кум Путіна Віктор Медведчук.

У 2018 році Юрій Луценко доручив перевірити інформацію щодо співпраці Дениса Жарких зі ЗМІ бойовиків. 

За даними моніторингу "Детектору медіа", проведеному улітку 2018 року, майже в кожному випуску програми Жарких "червоною ниткою проходили меседжі про несамостійність України, небажання Європи нам допомагати та важливість відновлення дружби з Росією".

Жарких неодноразово з’являвся в якості "експерта" на проросійському сепаратистському каналі "News Front" у програмах Сергія Веселовського — людини крайніх антиукраїнських поглядів.

У 2017 році в ефірі "News Front" Жарких заявляв, що українізація — це технологія психологічного тиску та розз’єднання народу, а Україна, мовляв, завжди була російськомовною.