Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Ляшенко Гліб
Фото: Ляшенко Гліб

Ляшенко Гліб

Блогер

Фігурант Реєстру зрадників

  • ФАР
    Підозрюваний неодноразово поширював у соцмережі антиукраїнську пропаганду та схвалював агресію Росії проти України. 30 березня йому оголосили підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 ККУ), яка передбачає покарання від 10 до 15 років тюрми. Галицький районний суд Львова арештував блогера.

Опис

3 травня 2022 року Управління СБ України у Львівській області оголосила підозру у пропаганді війни Глібу Ляшенку.

31 березня 2022 року Галицький районний суд Львова арештував блогера та політкоментатора Гліба Ляшенка, якого підозрюють у державній зраді. Підозрюваний неодноразово поширював у соцмережі антиукраїнську пропаганду та схвалював агресію Росії проти України. 30 березня йому оголосили підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 ККУ), яка передбачає покарання від 10 до 15 років тюрми.

 Головомовець «Опозиційної платформи — За життя», який вирішив звинувачувати в російській агресії Україну. "8 лет Россия просила и даже умоляла Украину изменить свой курс [...] Украина 8 лет отказывалась. И вот результат", — бреше пропагандист. 

В іншому дописі колаборант обурюється: "Войну просто так никто не начинает. Для этого должны быть веские, фундаментальные причины. Украинскому обществу о причинах нынешней войны не рассказывают. Ситуацию рисуют до боли просто: "маньяк Путин сошёл с ума и решил убить миллионы украинцев". И всё. Других причин — нет". "Причин" і сам Ляшенко не називає. Просто радить не воювати, а терміново домовлятися з Росією, бо "выхода нет". Дивно, Збройні сили щодня показують окупантам на вихід.

Між усією цією брехнею про "гарантії безпеки від Росії" (вони вже були) та "компроміси" ("денацифікація" до половини?) найбільш обурливий допис чоловік опублікував 26 лютого: "Каждый случайно погибший мирный житель, каждый убитый украинский солдат — персональная ответственность Зеленского". За відбілювання агресора Ляшенку теж світить персональна відповідальність.

Блогер і копірайтер, котрий в якийсь момент вирішив стати політичним експертом. Як політичний експерт почав фігурувати лише восени 2018 року, приблизно за півроку до президентських виборів.У своїх коментарях регулярно піарить Медведчука, Рабіновича та їхню партію "За життя".