Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Полєвіков Ігор Олексійович
Фото: Полєвіков Ігор Олексійович

Полєвіков Ігор Олексійович

Музикант, композитор, чиновник, ексдиректор музичної школи

Рік народження: 1961

Державна зрада

Опис

Музикант, композитор, чиновник, ексдиректор музичної школи

Антиукраїнська пропаганда, визнання анексії Криму, діяльність спрямована на підрив суверенітету і територіальної цілісності України.

3 березня 2021 року на засіданні Херсонської міської ради Полєвіков у своєму виступі сказав, що російська мова для херсонської громади потребує захисту.

Разом із Тетяною Кузьміч та іншими прибічниками просував ідеї "русского мира", долучав російських музикантів до співпраці, влаштовував музичні конкурси у співпраці з ними. Зокрема, на базі музичної школи, директором якої був Полєвіков, щороку за кошти фонду "Русский мир" проводиться Міжнародний музичний фестиваль-конкурс музики та співу "Бархатный сезон". 

Полєвіков також бере участь у фестивалях в анексованому росією Криму. Востаннє він був членом журі у 2019 році на конкурсі, організованому окупаційною адміністрацією Криму.

У тому самому 2019 році Полєвіков повідомляв про заплановану подорож до Москви з виставою "Волшебник изумрудного города".

Є фігурантом журналістського розслідування радіо "Куреш" та "Центру журналістських розслідувань".

В Херсоні обіймав посади начальника міського управління культури, згодом - директором музичної школи №3, до березня 2021 року.

Керівник ГО "Центр руської культури". 

Засновник та голова Херсонська обласна ГО "Місто Сонця".Також був керівником і засновником ГО "Князь Потьомкін".

Народився у 1961 році в Херсоні.