Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Герман Геннадій Юрійович
Фото: Герман Геннадій Юрійович

Герман Геннадій Юрійович

Керівник Миколаївської окружної прокуратури

Рік народження: 1979

Фігурант Реєстру зрадників

  • ФАР
    Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту. Коригування вогню, шпигунство.

Опис

Керівник Миколаївської окружної прокуратури.

Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту. Коригування вогню, шпигунство. 

У 2023 році суд визнав Геннадія Германа винним в державній зраді та засудив до довічного терміну позбавлення волі. Герман співпрацював із представниками силових структур рф через посередника. Засідання суду відвідували батьки загиблих бійців у казармах в Миколаєві у березні 2022 року. Родичі пов'язують смерть військових з діями Германа. Сам Герман не заперечував факт передачі інформації рф.

У 2022 році СБУ повідомило Герману про підозру у державній зраді. Його було затримано в ході спецоперації СБУ та офіційно оголошено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Герман передавав інформацію про оперативну обстановку у Миколаєві та області, добові паролі на блокпости на території області та іншу критично важливу інформацію

За даними слідства, на бік окупантів Герман перейшов на початку березня 2022-го. Він зв’язався із представником одного із засобів масової інформації рф та заявив про бажання співпрацювати. Далі почав отримувати завдання від кураторів зі спецслужб росії та передавати їм потрібну інформацію.

Зокрема повідомляв окупантам про позиції ЗСУ на Миколаївщині, персональні дані українських військовослужбовців та співробітників ДСНС, паролі для проходження блокпостів, результати обстрілів та загальну оперативну обстановку в регіоні. Крім того, корегував вогонь по цивільним і військовим об’єктам та інформував окупантів про російських військовополонених, яких затримали в Миколаївській області.

У 2021 році очолив Миколаївську окружну прокуратуру.

До призначення на цю посаду працював в Офісі Генерального прокурора.

Працював в органах прокуратури Полтавської та Харківської областей.

Освіта вища. 

Закінчив Національну юридичну академію Ярослава Мудрого.

Народився 22 вересня 1979 року на Харківщині, в селі Добренька.