Фото: Абдуллін Олександр

Абдуллін Олександр Рафкатович


Негативні характеристики

  • ФАР Фігурування у антикорупційних розслідуваннях
  • Прогули Прогули

Позитивні характеристики

  • Не помічено у кнопкодавстві Не помічено у кнопкодавстві

Опис політика

Народний депутат Верхоної Ради 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО "Батьківщина" (№17 в виборчому списку). Член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

У 5, 6 та 7-му скликаннях обирався від ВО "Батьківщина" (2012 р.) та Блоку Юлії Тимошенко (2006 та 2007 рр.). У січні 2008 року був призначений радником прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на громадських засадах.

До Верховної Ради 4-го скликання обирався як мажоритарник на Рівненщіні (м. Дубровиця), тоді встиг змінити чотири фракції: "За Єдину Україну", СДПУ(о), "Європейський вибір", БЮТ.

До Верховної Ради 3-го скликання був обраний як мажоритарник від Київщини (м. Бориспіль). У 1999 році спільно з Ігорем Бакаєм і Олександром Волковим створили партію "Демократичний союз".

З 1995 по 1998 роки обіймав посаду президента ЗАТ «Інтергаз», до цього обіймав керівні посади в інших підприємствах газової сфери та працював журналістом. Закінчив факультет журналістики КНУ ім.Т.Г. Шевченка.

Відсутня декларація за 2012 рік. Фігурант антикорупційних розслідувань щодо махінації з природними ресурсами - ймовірно незаконно отримав 2,7 га землі у Пущі-Водиці.


Освіта

  • 1989 Закінчив Київський національний державний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет журналістики.

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 3
  • 2 жовтня 1998 - 14 травня 2002 Фракція партії "Демократичний союз"
  • Верховна Рада 8
  • з 27 листопада 2014 - ... ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 - 23 листопада 2007 Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 4
  • 4 березня 2005 - 25 травня 2006 Блок Юлії Тимошенко
  • 27 грудня 2002 - 4 березня 2005 Соціал-демократична партія України (об'єднана)
  • 15 травня 2002 - 20 червня 2002 Єдина Україна

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 4
  • Група Європейський вибір 20 червня 2002 - 27 грудня 2002

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 - 19 червня 2007 Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи
  • Верховна Рада 4
  • 14 травня 2002 - 25 травня 2006 Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Верховна Рада 3
  • 2 жовтня 1998 - 14 травня 2002 Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Олександр Абдуллін незаконно отримав землю в Пущі-Водиці

  • махінації з природними ресурсами: передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури

Помічники Помічники

На громадських засадах

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Шульгінова-Фоміна Лариса Євгенівна

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Бублик Олександр Сергійович
  • Верігіна Ірина Костянтинівна
  • Добрівська Оксана Олександрівна
  • Лемберг Борис Олександрович
  • Лихицький Микола Миколайович
  • Лозін Юрій Олексійович
  • Фомін Артем Олександрович
  • Чех Борис Васильович
  • Шульгінова-Фоміна Лариса Євгенівна