Опис політика

Демократичні Ініціативи та Київський Міжнародний Інститут Соціології включили у перелік потенційних кандидатів.

Особиста заява про можливість балотування.

Лідер партії “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” (з травня 2016 року).

Із лютого 2014 до червня 2015 - голова СБУ.

2012-2014 - народний депутат України 7-го скликання, обраний від партії "УДАР", 3 номер у списку, перший заступник Голови Комітету у закордонних справах. Перед балотуванням у 2012 році був визнаний Рухом ЧЕСНО доброчесним кандидатом.

2010-2012 - голова Політради партії “Наша Україна”.

Від лютого 2006 до березня 2010 - голова СБУ.

06.2006-12.2006 - перший заступник голови СБУ, керівник Антитерористичного центру СБУ.

2005-2006 - посол України у Білорусі.

2004-2005 - заступник міністра закордонних справ України.

З 1994 до 2004 року обіймав різні посади на дипломатичній службі, зокрема - директора департаменту консульської служби МЗС України та консула посольства України в США. До цього працював у комерційних структурах, а також - викладачем у КНУБА.

Закінчив КНУ ім. Шевченка за фахом викладач та референт-перекладач з англійської мови, навчався в Інституті розвідки ім. Андропова КДБ СРСР, відрахований за власним бажанням, повернувся у розпорядження СБУ.  


У 2013 році проти Наливайченка порушили кримінальну справу за державну зраду на користь США під час першого терміну на посаді голови СБУ. Після перемоги Революції Гідності її було закрито. Був фігурантом журналістських антикорупційних розслідувань. Був прогульником засідань ВР у 7 скликанні.


Освіта

  • Навчався в Інституті зовнішньої розвідки СРСР. Від диплому відмовився
  • 1984 закінчив перший курс Харківського державного університету
  • 1986 - 1990 Київський державний університет імені Т. Шевченка; отримав диплом з відзанкою за спеціальністю філолог та референт-перекладач з англійської мови

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 УДАР

Посади Посади

  • 24 лютого 2014 - 18 червня 2015 Голова Служби Безпеки України
  • 22 грудня 2006 - 11 березня 2010 Голова Служби Безпеки України
  • 15 червня 2006 - 22 грудня 2006 Перший заступник голови Служби Безпеки України

Посади у партіях Посади у партіях


Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Голяк Олена Леонідівна
  • Марчук Богдан Миколайович

На громадських засадах

  • Бабич Лев Іванович
  • Князь Леонід Савович
  • Конєв Микола Миколайович
  • Косарєва Катерина Сергіївна
  • Носенко Сергій Михайлович
  • Сосінович Андрій Олександрович
  • Тарасова Катерина Ігорівна

Архів політичної агітації Архів політичної агітації