Фото: Одарченко Юрій

Одарченко Юрій Віталійович


Порушення

  • Прогульник Прогульник(ця)


Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Ю́рій Віталійович Одарченко (нар. 5 квітня 1960, місто Херсон) — український політик. Народний депутат України V, VI, VII та VIII скликань. Член партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» та Голова її Херсонської обласної організації, входить до Політради партії. У 2011–2014 роках керував Київською міською партійною організацією. З 2 березня по 18 серпня 2014 року — голова Херсонської ОДА. Освіта. У 1982 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю інженер-будівельник. Кандидат економічних наук (з 1997), член-кореспондент Академії будівництва України. Кар'єра. 1982 — майстер БМУ «Промбуд-2» тресту «Херсонпромбуд». 1982–1984 — служба в армії в Одеському військовому округу. 1984–1989 — майстер, виконроб БМУ «Промбуд-2». 1989–1992 — виконроб, старший виконроб, начальник виробничо-економічного відділу Управління механізації будівництва тресту «Херсонпромбуд». 1992–1993 — директор АП «Механізація будівництва» в місті Херсоні. 1993 — квітень 2002 — президент АТ «Будмеханізація». З 2000 — доцент кафедри економіки та природокористування Херсонського державного аграрного університету. 1998–2006 — депутат Херсонської міської ради двох скликань, з 31 березня 2002 — від виборчого округу № 31. Був головою Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін (з квітня 2002). Квітень — 8 серпня 2002 — перший заступник Херсонського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконкому Херсонської обласної ради. 8 серпня 2002 — квітень 2006 — голова спостережної ради ЗАТ «Будмеханізація». Довірена особа кандидата на пост пост Президента України Віктора Ющенка в ТВО № 195 (2004–2005). Довірена особа кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко в ТВО № 185 (2010). На парламентських виборах 2006 і 2007 років він ставав народним депутатом від «Блоку Юлії Тимошенко», отримавши номери 128 та 31 у виборчому списку цієї політсили відповідно. У 5-му скликанні був головою підкомітету з питань будівництва і архітектури Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, а у 6-му — голова підкомітету з питань будівництва і архітектури Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та член Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації. У вересні 2010 року обраний заступником голови фракції. На парламентських виборах 2012 року став народним депутатом від ВО «Батьківщина» під № 25 у виборчому списку. Член Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. На позачергових виборах 2014 року балотувався в одномандатному виборчому окрузі № 182, де посів друге місце, через що втратив мандат народного депутата України. У 2015 році обраний депутатом Херсонської обласної ради. У 2016 році виграв проміжні вибори народного депутата по виборчому округу № 183 та 6 вересня 2016 року знову увійшов до складу Верховної Ради України. Одружений. Має трьох дітей. Громадська приймальня: (0552) 45 46 76, м. Херсон, 73000, вул. Соборна, буд.6, к.3. Контактні дані: Тел: (044) 255-46-17, факс: (044) 255-46-34. Ел. пошта: odarchen[email protected]


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 7 вересня 2016 - ... ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"

Посади Посади

  • 2 березня 2014 - 18 серпня 2014 Голова Херсонської обласної державної адміністрації

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано

Помічники Помічники

Невідомо

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах

Статуси помічника