Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 16 травня 1955 року в місті Магнітогорськ Челябінської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.

  • 2005 - 2012 народний депутат України VII скликання
  • 2005 - 2012 начальник Південної залізниці (Харків)
  • 2005 - професор, проректор Української державної академії залізничного транспорту
  • 2002 - 2012 депутат Харківської обласної ради
  • 2000 - 2005 начальник Південної залізниці (Харків)
  • 1997 - 2000 головний інженер Південної залізниці (Харків)
  • 1995 - 1997 начальник госпрозрахункової служби локомотивного господарства Південної залізниці (Харків)
  • 1990 - 1995 начальник електровозного депо "Жовтень" Південної залізниці (Харків)
  • 1986 - 1990 секретар партійного комітету Управління Південної залізниці (Харків)
  • 1984 - 1986 заступник начальника технічного відділу Південної залізниці (Харків)
  • 1982 - 1984 заступник начальника дорожнього центру науково-технічної інформації Південної залізниці (Харків)
  • 1977 - 1979 служба в армії
  • 1977 - бригадир локомотивного депо імені С. М. Кірова станції Основа Південної залізниці (Харків)
  • 1972 - 1982 майстер, старший майстер локомотивного депо імені С. М. Кірова станції Основа Південної залізниці (Харків)

Освіта

  • 1972 - 1977 навчався в Харківському інституті інженерів залізничного транспорту, спеціальність "Тепловози і теплопозне господарство"
  • 2000 кандидат технічних наук
  • 2012 доктор технічних наук зі спеціальністю "Експлуатація та ремонт засобів транспорту"

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 23 лютого 2014 - 16 травня 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 23 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" з 17 червня 2015 - ...
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 16 травня 2014 - 27 листопада 2014

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань транспорту

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
    Написав заяву з проханням змінити результати голосування 30 вересня

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Демиденко Сергій Каленикович
  • Денисенко Ольга Миколаївна
  • Зюзюкіна Ірина Миколаївна
  • Куликовська Анна Дмитрівна
  • Литвинчук Марина Юріївна
  • Максименко Наталя Валентинівна
  • Максименко Петро Васильович
  • Оврамець Анатолій Михайлович
  • Філіпов Олексій Вікторович