ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ

Попередні назви: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НЕП"

Опис партії

На місцевих виборах 2020 року від політсили балотуються не лише в Києві. До Луцької міської ради кандидуються представники місцевої команди “Принципові”, яка наразі не має статусу юридичної особи (станом на вересень 2020 року). 23 вересня в офісі команди “Принципових” відбулася конференція, під час якої затвердили кандидатів до Луцької міської ради та кандидата в мери від “Еко партії Берези” Віктора Грисюка

12 серпня 2020 року нардеп Верховної Ради 8-го скликання Борислав Береза заявив, що планує знову балотуватися в мери столиці, а його Еко партія Берези – до міської ради Києва.

У Києві ще до офіційного старту виборчої кампанії, що відбувся 5 вересня, можна було побачити білборди з рекламою нової політсили Берези. Утім, за змістом вони не відображають порядку денного партії, а лише обіцяють очистити місто та владу. 

Сторінку партії у Facebook створено 21 серпня 2020 року. Бібліотека реклами Facebook показує, що за весь час на рекламу витратили понад 3 тис. доларів, станом на 9 вересня – 2 348 доларів.

Офіційно політичну партію “Еко партія Берези” заснували в лютому 2005 року, але до вересня 2020 року вона називалася “Народна екологічна партія” (НЕП) і мала інших засновників. Раніше її очолювали Олена Вікторівна Пащенко та Валентин Михайлович Сердюк (до 2017 року). Серед нинішніх засновників партії – Борислав Береза. Представницею, крім Берези, є Леся Петрівна Ткачук.

Щодо фінансової ситуації, то звіт за IV квартал 2019 року (інших немає) “попередніх власників” партії показує, що з-поміж майна політсила має лише приміщення по 10 кв.м у 13 містах України. Партія платила за їхню оренду на пільгових умовах: наприклад, 1 767 грн на місяць у Києві. 

Представництво в областях

  • Обрано
  • Не обрано
  • не балотувалися