Фото: Дзоз Віталіна

Дзоз Віталіна Олексіївна


Звіти: Дзоз Віталіна Олексіївна, Верховна Рада 7: Звіт за І-ІІ сесію VII скликання

Біографія Біографія

Народилася 16 листопада 1955 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, член Партії регіонів, проживає в місті Сімферополі Автономної Республіки Крим, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

  • 2012 - 2013 депутат Верховної Ради України VII скликання. Голова Підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.
  • 2011 - 2012 міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим.
  • 2010 - 2011 міністр освіти і науки Автономної Республіки Крим;
  • 2005 - 2006 голова Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим з соціальних питань і охорони здоров’я;
  • 2002 - 2006 депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим;
  • 2002 - 2005 заступник Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
  • 1995 - 1999 депутат Ялтинської міської ради.
  • 1990 - 2002 заступник голови, голова Масандрівського селищної ради;
  • 1978 - 1990 вчитель біології, заступник директора з навчально-виховної роботи, директор школи;

Освіта

  • 1978 закінчила Сімферопольський державний університет ім. М.В.Фрунзе за фахом біологія, кваліфікація - викладач біології та хімії
  • 1999 Українську Академію державного управління при Президентові України, спеціальність - державне управління, кваліфікація - магістр державного управління
  • доктор філософських наук
  • кандидат біологічних наук

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 3 червня 2014 - 2 липня 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 3 червня 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • Група "За мир та стабільність" 2 липня 2014 - 27 листопада 2014

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані