Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бєлоглазова Антоніна Олександрівна
Фото: Бєлоглазова Антоніна

Бєлоглазова Антоніна Олександрівна

Рік народження: 1991

Державна зрада

 • ФАР
  Поширювала меседжі російської пропаганди, що було зафіксовано СБУ. Вітала жителів Криму з річницею “повернення до складу Росії” та підтримувала зв'язки з активістами “Національно-визвольного руху”.

Опис політика

Проросійська пропагандистка. Керівниця "Партії Шарія" (2019 - 2020). Кандидатка до ВРУ 9. 

У вересні 2021 року Служба безпеки України оголосила підозру ще трьом причетним до протиправної діяльності, пов’язаної із реєстрацією політичної партії "Партія Шарія". За даними ЗМІ, однією з підозрюваних була Бєлоглазова. Цю інформацію потім підтвердила сама Антоніна. 

У 2021 році перейшла працювати в пропагандиське медіа "Страна.ua".

У 2021 році  Анатолій Шарій опублікував пост, де стверджував, що Бєлоглазова та Гладенький вели підривну роботу проти нього та його партії, і що Гладенький продав bihus.info інформацію з нібито "переписками Шарія", які не є правдивими.

У травні 2020 року Бєлоглазова повідомила, що залишає “Шарій.net”. Того самого місяця головою партії обрали дружину Шарія Ольгу Бондаренко. 

З 26 жовтня 2019 до 29 травня 2020 була керівницею партії Шарія. У травні 2020 НАЗК запрошувало Бєлоглазову для надання пояснень щодо порушення порядку подання фінансового звіту партії (висновок про фінансовий звіт).

Зимою 2019 року зчинився скандал навколо відео 2016 року, на якому Бєлоглазова в Москві вітала жителів Криму з річницею “повернення до складу Росії”, принагідно зазначаючи, що “большая часть украинского куска стала Российской Федерацией”, мріяла побачити наживо президента РФ Володимира Путіна та спілкувалася зі знайомими активістами “Національно-визвольного руху” (рос. “Национально-освободительное движение”, НОД). Ця російська політична організація обстоює ідею “відновлення суверенітету” РФ (фактично відродження СРСР), підтримує Путіна та збройну агресію проти України.

У 2019 році балотувалась до ВРУ 9 від "Партії Шарія", номер 3 у загальному списку. 

У 2018 році розповідала спецпредставникові ОБСЄ Арлему Дезіре про те, як на неї під час одного з мітингів у Києві "напали представники націоналістичних організацій".

У вересні 2017 СБУ заявила, що запросила Бєлоглазову на розмову й оголосила їй “офіційне застереження”. Як запевняли у відомстві, журналістка нібито за гроші знімала відеосюжети, котрі “проросійський пропагандист” Шарій використовував “для дискредитації України в інтересах спецслужб РФ”. Сам блогер твердив, що силовики не “запросили” Бєлоглазову, а викрали її в центрі Києва, та оприлюднив відповідний запис.

У 2017 році прізвище Бєлоглазової з'явилося на сайті "Миротворець" з позначкою "учасник інформаційної спецоперації країни-агресора проти України".

З 2016 року якщо вірити зазначеній Бєлоглазовою інформації в її профілі у Фейсбук, вона почала працювати на сайті "ШарійNET".

Освіта вища.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Посади у партіях

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу