Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бєлоглазова Антоніна Олександрівна
Фото: Бєлоглазова Антоніна

Бєлоглазова Антоніна Олександрівна

Рік народження: 1991

Фігурантка Реєстру зрадників

 • ФАР
  Поширювала меседжі російської пропаганди, що було зафіксовано СБУ. Вітала жителів Криму з річницею “повернення до складу Росії” та підтримувала зв'язки з активістами “Національно-визвольного руху”.

Опис політика

Проросійська пропагандистка. Керівниця "Партії Шарія" (2019 - 2020). Кандидатка до ВРУ 9. 

З 2021 року Антоніна Бєлоглазова потрапила до реєстру осіб, що переховуються від органів досудового розслідування. Їй оголошено підозру в підробленні документів.

Того ж року Бєлоглазова перейшла працювати в пропагандистське медіа "Страна.ua".

У 2021 році  Анатолій Шарій опублікував пост, де стверджував, що Бєлоглазова та Гладенький вели підривну роботу проти нього та його партії, і що Гладенький продав bihus.info інформацію з нібито "переписками Шарія", які не є правдивими.

У травні 2020 року Бєлоглазова повідомила, що залишає “Шарій.net”. Того самого місяця головою партії обрали дружину Шарія Ольгу Бондаренко. 

З 26 жовтня 2019 до 29 травня 2020 була керівницею партії Шарія. У травні 2020 НАЗК запрошувало Бєлоглазову для надання пояснень щодо порушення порядку подання фінансового звіту партії (висновок про фінансовий звіт).

У 2019 році балотувалась до ВРУ 9 від "Партії Шарія", номер 3 у загальному списку. 

Того ж року Бєлоглазова була акредитована як журналістка на виборах Президента України від онлайн-медіа “Медиа-Поток”, яке контролював Дмитро Тодоров. За інформацією “Детектор Медіа” Дмитро Тодоров є членом розгалуженої мережі проросійських журналістів та блогерів в Україні.

У вересні 2017 СБУ заявила, що запросила Бєлоглазову на розмову й оголосила їй “офіційне застереження”. Як запевняли у відомстві, журналістка нібито за гроші знімала відеосюжети, котрі “проросійський пропагандист” Шарій використовував “для дискредитації України в інтересах спецслужб РФ”. 

У 2016 році Бєлоглазова в Москві вітала жителів Криму з річницею “повернення до складу Росії”, принагідно зазначаючи, що “большая часть украинского куска стала Российской Федерацией”, мріяла побачити наживо президента РФ Володимира Путіна та спілкувалася зі знайомими активістами “Національно-визвольного руху” (рос. “Национально-освободительное движение”, НОД). Ця російська політична організація обстоює ідею “відновлення суверенітету” РФ (фактично відродження СРСР), підтримує Путіна та збройну агресію проти України.

Освіта вища.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Посади у партіях

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу