Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Костенко Юрій

Костенко Юрій Іванович

Верховна Рада 6, №2 у списку

Біографія

Народився 12 червня 1951 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 2.

Балотування

  • 2012
    список №2
    Верховна Рада 7-го скликання: Наша Україна
    Не обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання, позачергові: НУНС
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Український Народний Блок Костенка і Плюща
    Не обрано
  • 2002
    список
    Верховна Рада 4-го скликання: Блок "Наша Україна"
    Обрано
  • 1998
    список
    Верховна Рада 3-го скликання: НРУ
    Обрано
  • 1994
    Верховна Рада 2-го скликання
    Обрано
  • 1990
    Верховна Рада 1-го скликання
    Обрано

Посади

  • 2 січня 1995 — 8 травня 1998
    Міністр охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки
  • 27 жовтня 1992 — 2 січня 1995
    Міністр охорони навколишнього природного середовища

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу