Фото: Бадаєв Руслан

Бадаєв Руслан Геннадійович

Верховна Рада 7, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • Прогульництво

Біографія

Народився 1 травня 1972 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, безпартійний, проживає в селі Нові Безрадичі Обухівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 94
    Не обрано
  • 2013
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: самовисування. Округ 94, Київська область
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: СПУ
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 15 січня 2014 — 27 лютого 2014
    Позафракційні

Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • 27 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Суверенна європейська Україна"

Помічники

Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу