Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Лавринович Олександр

Лавринович Олександр Володимирович

Верховна Рада 3-го скликання, позачергові

Рік народження: 1956

Біографія

Народився 28 червня 1956 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Міністр юстиції України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 12.

Балотування

Посади

  • 11 березня 2010 — 4 липня 2013
    міністр юстиції
  • 2 вересня 2008 — 11 березня 2010
    Перший заступник Голови Верховної Ради
  • 1 листопада 2006 — 18 грудня 2007
    міністр юстиції
  • 7 травня 2002 — 3 лютого 2005
    міністр юстиції

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу