Фото: Кузьмук Олександр

Кузьмук Олександр Іванович


Негативні характеристики

Біографія Біографія

Народився 17 квiтня 1954 року в місті Славута Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 22 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Посади Посади

  • 25 травня 2007 - 18 грудня 2007 віце-прем'єр-міністр
  • 24 вересня 2004 - 3 лютого 2005 Міністр оборони
  • 11 липня 1996 - 24 жовтня 2001 Міністр оборони

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Повʼязані публікації

Архів політичної агітації Архів політичної агітації