Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ткаченко Людмила

Ткаченко Людмила Миколаївна

Рік народження: 1971

Опис політика

У 2020 році зареєструвалась кандидаткою на повторних виборах на посаду Новгород-Сіверського міського голови від політичної партії "Рідний дім".

У грудні 2020 року обрана секретарем Новгород-Сіверської міськради. 

У 2020 році обрана депутаткою Новгород-Сіверської міської ради 8-го скликання від політичної партії "Рідний дім" по округу 1.  

Впродовж 2015-2020 років працювала керуючою справами виконавчого комітету Новгород-Сіверської міської ради.

У 2015 році працювала головним спеціалістом відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та комунального майна Новгород-Сіверської міської ради та головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Новгород-Сіверської міської ради.

У 2013-2015 роках працювала головним спеціалістом по роботі з роботодавцями відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Новгород-Сіверському районі.

З 2001 по 2012 роки працювала провідним спеціалістом з питань страхових внесків і фінансів відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Новгород-Сіверському районі.

У 2001 році працювала головним бухгалтером відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Новгород-Сіверському районі.

У 1998-2001 роках працювала начальником відділу примусового стягнення податків і зборів Новгород-Сіверської міжрайонної державної податкової інспекції.

У 1998 році працювала начальником відділу прямих і непрямих податків з юридичних осіб Новгород-Сіверської державної податкової інспекції.

Протягом 1997-1998 років працювала головним державним податковим інспектором відділу місцевих податків і зборів та інших платежів Новгород-Сіверської державної податкової адміністрації.

У 1996-1997 роках працювала старшим державним податковим інспектором відділу справляння податків і зборів з юридичних осіб Новгород-Сіверської державної податкової адміністрації.

У 1996 році працювала старшим державним податковим інспектором відділу податків і зборів з юридичних осіб Новгород-Сіверської державної податкової інспекції.

У 1995-1996 роках працювала державним податковим інспектором відділу податків і зборів з юридичних осіб Новгород-Сіверської державної податкової інспекції.

У 1993-1995 роках працювала інспектором вантажного відділу Новгород-Сіверської митниці.

Голова ОСББ "Сокіл-11". Співзасновниця первинної профспілкової організації ТЗОВ "Ліки України" професійної спілки працівників охорони здоров’я України". 

Закінчила Тернопільський інститут народного господарства, за спеціальністю економічне і соціальне планування.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Як місцеві політики відреагували на дослідження про депутатів-фронтовиків? — Рух ЧЕСНО

Як місцеві політики відреагували на дослідження про депутатів-фронтовиків? — Рух ЧЕСНО

Депутати Одеської, Київської та Черкаської міськрад надали нові та уточнені дані щодо перебування депутатів у лавах сил оборони. Це сталося після того, як Ру...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу