Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ткаченко Людмила

Ткаченко Людмила Миколаївна

Рік народження: 1971

Опис політика

Голова Новгород-Сіверської громади Чернігівської області

У 2021 році на повторних виборах обрана головою Новгород-Сіверської громади від партії "Рідний дім".

У грудні 2020 року обрана секретаркою Новгород-Сіверської міськради. 

У 2020 році обрана депутаткою Новгород-Сіверської міської ради 8-го скликання від партії "Рідний дім". Від цієї ж партії у 2020-му балотувалась і до Новгород-Сіверської районної ради.

У 2015-2020 працювала керуючою справами виконавчого комітету Новгород-Сіверської міської ради.

У 2015 році працювала головним спеціалістом відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та комунального майна та головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Новгород-Сіверської міської ради.  

У 2001-2015 працювала у Фонді соціального страхування від нещасних випадків у Новгород-Сіверському районі – спочатку як головний бухгалтер відділення виконавчої дирекції (у 2001-му), згодом як провідний спеціаліст з питань страхових внесків і фінансів відділення виконавчої дирекції (2001-2012) та провідний спеціаліст по роботі з роботодавцями відділення виконавчої дирекції (2013-2015).

У 1995-2001 працювала у Новгород-Сіверській державній податковій інспекції – спочатку як податковий інспектор (з 1996-го – старший інспектор, з 1997-го – головний інспектор) у відділі податків і зборів з юридичних осіб та відділі місцевих податків, у 1998-му – начальник відділу прямих і непрямих податків з юридичних осіб, згодом – начальник відділу примусового стягнення податків і зборів.

У 1993-1995 працювала інспектором вантажного відділу Новгород-Сіверської митниці.

Голова ОСББ "Сокіл-11". Співзасновниця первинної профспілкової організації ТЗОВ "Ліки України" професійної спілки працівників охорони здоров’я України". 

У 1993 році закінчила Тернопільський інститут народного господарства, за спеціальністю "Економічне і соціальне планування".

Народилася 9 липня 1971 року у селі Залуква Івано-Франківської області.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Рух ЧЕСНО виграв апеляцію у Дубінського

Рух ЧЕСНО виграв апеляцію у Дубінського

Суд залишив апеляційну скаргу позафракційного нардепа Олександра Дубінського без задоволення. Він просив про захист честі, гідності та ділової репутації.

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу