Фото: Чижмарь Юрій

Чижмарь Юрій Васильович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради за 68 округом (Закарпатська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Радикальної партії Олега Ляшка” (№25 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець за 167 округом (Тернопільська область). З 2010 року був заступником голови Київської ОДА.

У 2009 році на позачергових виборах був обраний депутатом Тернопільської обласної ради за списком “Єдиного Центру”. У 2007-2010 роках - голова Тернопільської ОДА.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради 54 номером у списку Громадянського блоку “Пора-ПРП” як член партії “Пора”. Того ж року балотувався на посаду Ужгородського міського голови як самовисуванець, а також до Закарпатської обласної та Ужгородської міської рад, став депутатом останньої. З 2002 до 2006 року також був депутатом Ужгородської міської ради.

У 2006-2007 роках працював керівником Служби Голови Секретаріату Президента України. У 2006 році - провідний спеціаліст у Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС.

З 2005 до 2006 року був в.о.керівника та керівником апарату Закарпатської ОДА, у 2005 році працював там радником голови та начальником управління комунального майна. 2004-2005 роки - заступник начальника, начальник відділу нотаріату Тернопільського обласного управління юстиції.

У 1996-2004 роках працював спочатку викладачем, а згодом - доцентом кафедри цивільного права і процесу Ужгородського національного університету. До того працював учнем слюсаря та слюсарем.

Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю “правознавство” та КНУ ім.Т.Г.Шевченка за фахом “міжнародне право”.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Радикальна партія Олега Ляшка

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 4 грудня 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Під виглядом розходів на поїздки губернатора чиновники обладміністрації, ймовірно, використали бензину на 70 тисяч більше ніж це можливо

  • владні зловживання: використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби
  • владні зловживання: підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

За строковим трудовим договором на постійній основі

За строковим трудовим договором за сумісництвом

  • Яцишин Ігор Іванович

На громадських засадах