Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Лапін Ігор

Лапін Ігор Олександрович

Рік народження: 1969

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Народний Фронт” за округом №22 (м.Луцьк) як безпартійний. Перший заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

У серпні 2014 року став членом Військової Ради партії “Народний фронт”, до того у 2014 році був командиром роти батальйону “Айдар”, брав у часть в АТО.

Брав участь у Євромайдані, був членом Самооборони Майдану. У 2010 році балотувався на посаду Ковельського міського голови за підтримки “Селянської партії України”.

З 1997 до 2014 року працював адвокатом Волинської обласної колегії адвокатів, був членом кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Волинської області.

З 1992 до 1996 року служив у ВПС України заступником командира аеродромної експлуатаційної роти на військовому аеродромі міста Луцька.

Закінчив Курганське вище військово-політичне авіаційне училище, офіцер з вищою військовою спеціальністю “соціальна педагогіка” та ЛНУ ім.І.Франка за фахом “правознавство”. Капітан ЗСУ.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Народний фронт

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Комітет з питань правової політики та правосуддя

Помічники

Верховна Рада 8

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу