Фото: Матвієнков Сергій

Матвієнков Сергій Анатолійович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Кнопкодавство: 6
  • Гречкосійство

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №57 (м.Маріуполь) як безпартійний самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Член депутатської фракції “Опозиційний блок”.

У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від “Партії регіонів” за округом №57 (м.Маріуполь) як безпартійний. У 2010 році обраний депутатом Донецької обласної ради за списком “Партії регіонів” як безпартійний.

У 2007 році був кандидатом у народні депутати від СПУ (№ 13 в списку) як безпартійний. З 2006 до 2007 року був народним депутатом 5 скликання від СПУ (№ 25 в списку) як безпартійний.

З 2004 до 2005 року був довіреною особою кандидата у президенти Віктора Януковича у ТВО № 55. У 2002-2006 роках був народним депутатом 4 скликання за округом №55 (Донецька область) від блоку “За єдину Україну!”.

З 1998 до 2002 року – народний депутат 3 скликання за округом №55 (Донецька область), самовисуванець. У 1994-1998 роках був депутатом Маріупольської міської ради.

З 1982 до 2012 року працював на Металургійному комбінаті ім.Ілліча (м.Маріуполь). Пройшов шлях від начальника зміни та дільниці до першого заступника генерального директора - головного інженера.

У 1984-1990 роках обіймав керівні посади у партійних органах КПРС комбінату та міста Маріуполя. 1980-1982 роки - майстер цеху на Феодосійському механічному заводі.

Закінчив Маріупольський металургійний інститут за спеціальністю “інженер-механік”.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційного розслідування. 16 січня 2014 року голосував за диктаторські закони. У 2017 році написав гомофобний допис у мережі Facebook.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 57
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 57, Донецька область
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: СПУ
    Не обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: СПУ
    Не обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: За ЄдУ!. Округ 55
    Не обрано
  • 1998
    мажоритарка
    Верховна Рада 3-го скликання: самовисування. Округ 55
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    Партія регіонів

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань економічної політики

Кнопкодавство

Дізнатися більше
8 червня 2017
6 вересня 2016
3 липня 2014
5 вересня 2013
20 червня 2013
15 травня 2013
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 90,0%
прогули 10,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу