Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Мельничук Сергій

Мельничук Сергій Петрович

Верховна Рада 8, РПЛ, мажоритарка 38, Дніпропетровська область

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Прогульництво

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради за 38 округом (Дніпропетровська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Радикальної партії Олега Ляшка” (№3 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я з 2017 року.

У 2014-2015 роках був заступником голови Комітету з питань національної безпеки та оборони. У березні 2015 року був виключений з фракції Радикальної партії, перейшов у групу “Воля народу”. У 2017 році вийшов з неї та є позафракційним.

У 2015 році балотувався на посаду міського голови Києва як самовисуванець. Є президентом ГО “Військово-патріотичний клуб “Айдар”. Був сотником Самооборони Майдану. У 2014 році брав участь в АТО як командир батальйону “Айдар”.

З березня 2008 року обіймав посаду генерального директора ВАТ “Материк-М”. У 2007 році обіймав керівні та менеджерські посади в інших комерційних підприємствах.

З 1994 до 2004 року служив у ракетних військах ЗСУ, пройшов шлях від інженера служби ракетного озброєння до старшого інженера груп.

Закінчив Вище військове училище за спеціальністю “радіоінженер”. Підполковник ЗСУ.

Фігурант антикорупційного розслідування. Фігурант кримінальних справ щодо створення озброєної банди та стрілянини.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка 38
    Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ. Округ 38, Дніпропетровська область
    Не обрано
  • 2015
    мажоритарка
    Київська міська рада - голова, 2015: САМОВИСУВАННЯ
    Не обрано
  • 2014
    список №3
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: РПЛ
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 5 лютого 2015 — 3 березня 2015
    Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 5 лютого 2015
    Радикальна партія Олега Ляшка

Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • 3 березня 2015 — 29 серпня 2019
    Група "Воля народу"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань охорони здоров’я
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 70,0%
прогули 30,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу