Фото: Тимчук Дмитро

Тимчук Дмитро Борисович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Народного Фронту” (№13 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Координатор Військової ради “Народного Фронту”.

У 2014 році був координатором волонтерської групи “Інформаційний спротив”, що займається протидією російській агресії в інформаційному полі. З 2008 року - головний редактор інтернет-проекту “Флот-2017” та голова ГО “Центр військово-політичних досліджень”.

У 2000-2012 роках працював у різних підрозділах Міністерства Оборони України, з 1997 до 2000 року - у штабі Національної Гвардії України.

Закінчив Львівське вище військово-політичне училище за спеціальністю “військова журналістика” та Бердичівський політехнічний коледж. Підполковник запасу.

Помер 19 червня 2019 року внаслідок нещасного випадку.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань національної безпеки і оборони

Посади у партіях Посади у партіях


Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Коваль Олена Вікторівна
  • Копитько Олексій Вікторович

На громадських засадах

Архів політичної агітації Архів політичної агітації