Фото: Мельниченко Володимир

Мельниченко Володимир Володимирович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Кнопкодавство: 20
  • Гречкосійство
  • Зразкова відвідуваність ВР
    Зразкова відвідуваність ВР
  • Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 193 округу (Хмельницька область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом № 193 (Хмельницька область) як безпартійний самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. Член депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенка”.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання за тим же округом як самовисуванець та член “Партії регіонів”. Член фракції “Партії регіонів” до 19 грудня 2013 року, далі - позафракційний.

У 2010-2012 роках був депутатом Хмельницької обласної ради від “Партії регіонів”. З 2007 року був головою Кам'янець-Подільської міської організації “Партії регіонів”, у 2013 році вийшов з ПР.

З 2002 до 2006 року обирався депутатом Кам'янець-Подільської районної ради, а з 2006 до 2010 року — депутат Кам'янець-Подільської міської ради.

З 2005 року займається підприємницькою діяльністю. З 1996 до 2009 року обіймав керівні посади у різних комерційних підприємствах. До того працював заготівельником у совхозі та інструктором Кам’янець-Подільського райкому ЛКСМУ.

Закінчив Кам’янець-Подільський національний університет ім.І.Огієнка за спеціальністю “вчитель історії” та Подільський державний аграрно-технічний університет за фахом “облік і аудит”.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційного розслідування.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: самовисування
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 19 грудня 2013 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 19 грудня 2013
    Партія регіонів

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань правової політики та правосуддя

Кнопкодавство

Дивитись усі 20
28 лютого 2019
26 лютого 2019
5 лютого 2019
5 лютого 2019
Законопроект 9285
20 грудня 2018
Законопроект 5309
20 грудня 2018
Законопроект 9355-5
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 98,3%
прогули 1,7%
Останнє оновлення: 19 лютого 2019

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу