Фото: Зубач Любомир

Зубач Любомир Львович

Верховна Рада 8, Самопоміч, №34 у списку

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Самопоміч” (№34 у списку). Член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Набув депутатських повноважень у червні 2015 року. Член виконавчого комітету партії “Об’єднання “Самопоміч”.

У 2004 році брав участь у створенні та діяльності ГО “Самопоміч”, входив до складу правління ГО “Молодь за реформи”. Є членом Асоціації медіа-юристів Львівщини та Центру правового розвитку.

З 2006 до 2015 року працював у Львівській міській раді, радником міського голови на громадських засадах, заступником голови, а далі - головою управління “Секретаріат ради”.

До цього працював членом Ради, радником голови Ради, заступником голови Ради у комерційних підприємствах, зокрема, - ТРК “Люкс”. Також був керівником юридичного відділу в “Інституті розвитку міста”, помічником адвоката в юридичній фірмі, юрисконсультом на взуттєвій фабриці.

Закінчив ЛНУ ім.І.Франка за спеціальністю “правознавство” та ЛРІДУ НАДУ при Президентові України за фахом “державне управління”.

Балотування

  • 2014
    список №34
    Верховна Рада 8-го скликання: Самопоміч
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 17 червня 2015 — 29 серпня 2019
    Обʼєднання "Самопоміч"
  • 5 червня 2015 — 17 червня 2015
    Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання

Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 89,0%
прогули 11,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу