Фото: Стоян Олександр

Стоян Олександр Миколайович

Верховна Рада 7, ПР, №72 у списку

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 3

Біографія

Народився 2 травня 1943 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 72.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 — 14 березня 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 22 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • 14 березня 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Економічний розвиток"

Кнопкодавство

Дізнатися більше
4 липня 2014
5 червня 2014
3 червня 2014

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу