Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Акуленко Юрій

Акуленко Юрій Володимирович

Дніпровська міська рада 7-го скликання: Самопоміч — мажоритарка 44

Рік народження: 1974

Характеристики політика

 • ФАРи: 1
 • Прогульництво

Опис політика

Депутат Дніпровської міської ради 7 скликання від партії "Об’єднання "Самопоміч". Станом на січень 2019-го - голова депутатської фракції "Об'єднання "Самопоміч". Секретар комісії міської ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства.

У 1996 почав кар'єру як бригадир монтажників у ТОВ “Будівельна компанія “Ольвія”. З 2001 по 2006 обіймав посаду керівника відділу реконструкції. З 2006 по 2014 працював там само керівником проектів. Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “Будівельна компанія “Ольвія” є мільйонер Валерій Кіптик, партнер міліонера Вадима Єрмолаєва. Зокрема, Кіптика та Єрмолаєва називали власниками торгівельно-розважального комплексу “Мост-Сіті Центр”.

До складу учасників будівельної компанії “Ольвія” також входить ТОВ “Компанія з управління активами “Альтус Ассетс Актівітіс”, яке пов’язують безпосередньо з Вадимом Єрмолаєвим. З 2014 року - керівник проектів ТОВ “Стальконструкція-110”. Учасниками цього підприємства, як і ТОВ “Будівельна компанія “Ольвія”, є Вячеслав Глушаков.

В Юрія Акуленка вища освіта. У 2000 році закінчив Національну металургійну академію України за спеціальністю "обробка металів тиском". У 2011 році закінчив Державний вищий навчальний заклад "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" за спеціальністю "Промислове і цивільне будівництво", здобув кваліфікацію "науковий співробітник".

Балотування

 • 2015
  мажоритарка 44
  Дніпровська міська рада 7-го скликання: Самопоміч — мажоритарка 44
  Обрано

Фракції

 • Дніпровська міська рада 7
 • Період не вказано
  Обʼєднання "Самопоміч"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

депутат Дніпра Акуленко не повідомив про зміни в майновому стані коли придбав авто

 • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу