Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бондаренко Олена Анатоліївна
Фото: Бондаренко Олена

Бондаренко Олена Анатоліївна

Рік народження: 1974

Zрадник країни

  • ФАР
    Колишня регіоналка. Раніше раділа визнанню вигаданих республік на окупованих територіях Донеччини і Луганщини Росією, часто транслювала пропагандистські наративи у проросійських медіа. А в момент російського нападу звинуватила в ньому Україну.

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 2
  • Гречкосійство

Опис політика

За методологією Руху ЧЕСНО даний політик є ДержZрадником.

У лютому 2022 року раділа визнанню вигаданих республік на окупованих територіях Донеччини і Луганщини Росією, часто транслювала пропагандистські наративи у проросійських медіа. А в момент російського нападу звинуватила в ньому Україну, додатково підкресливши міць Росії метафорою про "ведмедя" та "барліг". 

У 2018 - 2022 роках займалась методичною роботою з меседжами російської пропаганди на каналах, що віносились до сфери впливу Медведчука.

2 лютого 2018 року в інтерв'ю війну на Сході України назвала "громадянською".

20 лютого 2014 року в інтерв'ю німецькому виданню "Spiegel Online" Олена Бондаренко називала дії міліції недостатньо жорсткими, а на питання журналіста, що деякі демонстранти були вбиті пострілом у голову, вона відповіла, що на площі не залишилося мирних демонстрантів, а залишилися тільки вандали, палії та збройні екстремісти

З 26 вересня 2014 — голова спостережної ради Українського медіахолдингу, яким до цього володів Сергій Курченко.

16 січня 2013 року голосувала за "диктаторські закони".

Була одним зі 148-ми народних депутатів України, хто в червні 2013 року підписав Звернення депутатів від Партії регіонів і КПУ до польського Сейму з проханням "визнати Волинську трагедію геноцидом щодо польського населення та засудити злочинні діяння українських націоналістів".

З грудня 2012-го — депутат Верховної Ради VII скликання від Партії регіонів (№ 47 у списку). Перший заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Автор проєкту Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення), що скасовує норму, згідно з якою музичні твори українських авторів та виконавців мають становити не менше 50 % загального обсягу мовлення.

З листопада 2007-го Нардеп України 6-го скликання , обрана за списками Партії регіонів.

З квітня 2006 нардеп України 5-го скликання від Партії регіонів, № 125 в списку. На час виборів: керівник пресслужби Донецької обласної ради, б/п.

При намірі студентів перейменувати Донецький університет іменем Героя України та випускника цього вишу Василя Стуса, стала ініціатором антикампанії з найменування закладу іменем комуністичного лідера Володимира Дегтярьова.

У 2006-2006 роках була помічницею депутата ВРУ Бондаренко Віктор Вікторович

У 2005 - 2006 роках була помічницею депутатки ВРУ Богатирьової Раїси Василівни.

У 2001—2002 роках — помічник голови Донецької обласної ради, 2002—2006 — керівник пресслужби Донецької обласної ради.

Входила до складу тимчасових слідчих комісій ВРУ з розслідування загибелі Георгія Гонгадзе та перевірки фактів корупції, зловживань службовим становищем з боку окремих посадових осіб МВС.

З 1994 по 2001 рік пацювала журналісткою та редаторкою в медіа ТРК "Україна" та "Інтер". 

Освіта

2002—2003 — Донецька академія управління, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю адміністративний менеджмент, кваліфікація магістр ділового адміністрування.

1991—1996 — Донецький університет за спеціальністю «історія, журналістика», кваліфікація — історик та викладач історії.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • Грудень 2012 — Листопад 2014
    Партія регіонів

Кнопкодавство

Дізнатися більше
11 січня 2013
10 січня 2013

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу