Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Германюк Олег

Германюк Олег Борисович

Запорізька міська рада 5, ПРП, мажоритарка 11

Рік народження: 1968

Характеристики політика

 • Гречкосійство

Опис політика

Із 2015 року – депутат Запорізької міської ради 7 скликання. Депутатом обирався по спискам політичної партії "Об’єднання "Самопоміч". Безпартійний, член фракції "Об'єднання "Самопоміч". Входить до постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста.

Працює заступником директора ТзОВ "Сигма АВК". Із 2017 року – заступник директора на підприємстві "Сигма АВК". У 2016 році тимчасово не працював.

Із 2013 року і до 2016 року був секретарем "Запорізької галузевої організаціії роботодавців транспорту". У 2010 році балотувався до Запорізької міської ради 6 скликання від Партії вільних демократів, але не пройшов.

Із 2006 до 2013 року працював на посаді заступника голови Правління ВАТ "МЖК Вознесенка" (будівництво). Був помічником-консультантом депутата Верховної Ради України Петра Сабашука. У 2006 році балотувався у народні депутати України за списками "Громадянського блоку ПОРА-ПРП", але не пройшов.

Із 2006 до 2010 року – депутат Запорізької міської ради 5 скликання за списками партії "Реформи і порядок". Із 1988 до 2005 року працював на підприємстві "Запоріжтеплокомуненерго" на посадах слюсаря-монтажника контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

З 1997 року – на посаді майстра дільниці контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Протягом часу роботи на підприємстві обіймав посаду голови профспілки об‘єднаного підприємства теплових мереж ТОВ "Запорізька міська енергетична компанія".

До того, у 1986-1988 роках, служив у армії. Має вищу освіту. У 2013 році закінчив Бердянський державний педагогічний університет, отримав освіту за спеціальністю "Технологічна освіта".

Фігурант антикорупційних публікацій. Мати Германюка з його невісткою розіграли з “фейсбучним” другом тендерів на 3 мільйона. У 2018 році Запорізький державний медичний університет за результатами тендеру уклав угоду з ФОП Германюк Валентина Василівна, матір’ю Олега Германюка.

Єдиним конкурентом Валентини Германюк на тендері виступив ФОП Фомін Денис Анатолійович, який був "фейсбучним" другом сім’ї Германюк.

Балотування

 • 2015
  мажоритарка 11
  Запорізька міська рада 7-го скликання: Самопоміч
  Обрано
 • 2015
  мажоритарка 15
  Запорізька обласна рада 7-го скликання: Самопоміч
  Не обрано
 • 2006
  Запорізька міська рада 5-го скликання: ПРП
  Обрано
 • 2006
  Верховна Рада 5-го скликання: Пора-ПРП
  Не обрано

Фракції

 • Запорізька міська рада 7
 • Період не вказано
  Обʼєднання "Самопоміч"

Робота помічником для:

Верховна Рада 6, На громадських засадах
Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 4, Невідомо

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу