Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ярошенко Руслан

Ярошенко Руслан Вікторович

Рік народження: 1977

Опис політика

Із 2015 року – депутат Запорізької міської ради 7 скликання. Депутатом обирався вперше за списками політичної партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" як член партії. Входить до фракції "УКРОП" у міській раді. Член постійної комісії міської ради з питань екології.

Із 2017 року працює заступником директора на ПАТ "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту". У 2016 році обіймав посаду начальника виробництва на ТОВ "Скло-люкс". У 2015 році працював директором на приватному підприємстві "Ярус".

Із 2014 року займається громадською діяльністю в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Запорізькій області. Зокрема, є громадським інспектором "Запоріжжярибоохорони".

Із 2003 до 2010 року обіймав посаду директора підприємства ПП "ЯРУС". Із 1996 до 1999 року працював різальником холодного металу на ВАТ "Запоріжсталь".

У 1992 році, після закінчення школи, вступив до Запорізького металургійного технікуму ім. А.М. Кузьміна за спеціальністю "Обробка металів тиском", який закінчив у 1996 році і здобув кваліфікацію техніка-технолога.

Балотування

Фракції

  • Запорізька міська рада 7
  • УКРОП

Читайте на ЧЕСНО

Хто буде замість Шуфрича? Понад 20 провідних медіа та ГО звернулися до Верховної Ради

Хто буде замість Шуфрича? Понад 20 провідних медіа та ГО звернулися до Верховної Ради

27 вересня понад 20 провідних ЗМІ та громадських організацій звернулися до народних депутатів з вимогою призначити нового голову Комітету з питань свободи сл...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу