Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Галкіна Олена

Галкіна Олена Георгіївна

Рік народження: 1983

Опис політика

Депутатка Запорізької міської ради 7 скликання від політичної партії "Об’єднання "Самопоміч". Безпартійна, у міськраді увійшла до фракції "Об’єднання Самопоміч". Є членкинею постійної комісії міськради з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму.

Приватна підприємниця, основний вид діяльності – комп’ютерне програмування. З жовтня 2017 року і до 2019 року – приватна підприємниця. Даних про попередні місця роботи включно до 2009 року немає.

З 2008 до 2009 року працювала менеджеркою з постачання на приватному підприємстві ПП "Коровин А.В." Роком раніше працювала менеджеркою з продажу на ТОВ "МД Металдвер".

У 2006 році обіймала посаду старшої лаборантки кафедри цитології, гістології і ембріології Запорізького державного медичного університету. З 2005 до 2006 року працювала майстром стержневої ділянки ливарного цеху ТОВ "Сантехніка ЗАЗ".

До того навчалася. У 2005 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію, металургійний факультет.

Фігурантка антикорупційних публікацій "Багатії та злидні Запорізької міськради: як вижити за 0 гривень та кого годує теща". У 2017 році Олена Галкіна потрапила до списку найбідніших депутатів Запорізької міської ради. Повідомлялося, що за 2016 та 2015 роки вона декларувала нульові доходи. У 2014 році заробила лише 3600 гривень.

"Запорізький депутат, яка три роки поспіль декларувала нульовий дохід, стала підприємницею та заробила майже півмільйона гривень". У 2017 році депутатка зареєструвалась підприємцем та заробила 444 тисячі гривень доходу. Вести власну справу Галкіна почала у жовтні 2017 року, отже, отримала майже півмільйона гривень фактично за три місяці.

Балотування

Фракції

  • Запорізька міська рада 7
  • Обʼєднання "Самопоміч"

Читайте на ЧЕСНО

Хто буде замість Шуфрича? Понад 20 провідних медіа та ГО звернулися до Верховної Ради

Хто буде замість Шуфрича? Понад 20 провідних медіа та ГО звернулися до Верховної Ради

27 вересня понад 20 провідних ЗМІ та громадських організацій звернулися до народних депутатів з вимогою призначити нового голову Комітету з питань свободи сл...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу